eHurtownia – automatyzacja zamówień i sprzedaży sektorze B2B

08 wrzesień 2020

Coraz większa liczba procesów w firmach może być z powodzeniem optymalizowana dzięki automatyzacji – dotyczy to również organizacji, których głównym profilem działalności jest handel. Dzięki wdrożeniu skutecznych rozwiązań automatyzujących konkretne czynności handlowe można w znaczącym stopniu ograniczyć koszty obsługi zamówień, co oznacza wymierne oszczędności i usprawnienie sprzedaży w sektorze B2B.

Dodatkowym czynnikiem skłaniającym do automatyzacji obsługi zamówień między kontrahentami jest trwająca pandemia koronawirusa, w wyniku której wdrożone zostały liczne obostrzenia i restrykcje, przekładające się na znaczące utrudnienia dla branży handlowej. Platforma eHurtownia, która została stworzona przez polską firmę Infinite, jest intuicyjnym w obsłudze i bogatym w przydatne funkcjonalności narzędziem, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą znacznie usprawnić obsługę i realizację zamówień.

W jaki sposób działa eHurtownia?

Podstawowym założeniem, jakie przyświecało twórcom eHurtowni, było uproszczenie procesu składania zamówienia przez detalistów oraz właścicieli niewielkich sieci handlowych. Efekt ten udało się osiągnąć nie tylko dzięki maksymalnemu uproszczeniu procesu zamawiania towaru, ale także dzięki zastosowaniu intuicyjnego interfejsu, klarownej struktury platformy i szerokiej gamie dostępnych funkcjonalności.

Platforma eHurtownia jest rozwijana już od ponad 15 lat w taki sposób, by była kompatybilna i bez problemu integrowała się ze znakomitą większością systemów funkcjonujących po stronie użytkownika. Dodatkowo zamówienia można składać niezależnie od pory dnia czy dnia tygodnia, ponieważ eHurtownia działa bez przerwy, a w przypadku braku dostepu do sieci zamówienie może być także złożone w trybie offline.

Najważniejsze funkcjonalności

W obrębie funkcjonalności dostępnych dla użytkowników znajduje się szeroka gama opcji przydatnych dla biznesu niezależnie od profilu działalności, a dodatkowo możliwe jest dobranie takiego zestawu modułów, który pozwoli optymalnie wykorzystać platformę i dostosować ją do aktualnych potrzeb użytkownika.

Z perspektywy zamawiającego niezwykle ważne jest to, że twórcy eHurtowni postawili na maksymalne uproszczenie sposobu wymiany dokumentów handlowych między partnerami biznesowymi. Cały proces odbywa się wyłącznie w obrębie platformy, dzięki czemu zostają całkowicie wyeliminowane ewentualne problemy związane z koniecznością wysyłki dokumentów w formie fizycznej.

eHurtownia pozwala także generować raporty za konkretny okres i w ten sposób sprawdzać, czy podejmowane decyzje i działania z nich wynikające były opłacalne, czy przyniosły straty. W razie potrzeby twórcy platformy oferują użytkownikowi możliwość stworzenia konkretnej, dedykowanej funkcjonalności na indywidualne zamówienie, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność eHurtowni.

Bezpieczeństwo i kompatybilność

Jak już wspominaliśmy, eHurtownia została stworzona tak, by bezproblemowo współpracować z niemal każdym obecnie wykorzystywanym oprogramowaniem magazynowym czy sprzedażowym. Aby zabezpieczyć przesyłane dane eHurtownia wykorzystuje protokoły szyfrowane 128-bitowym protokołem SSL, a za wiarygodność platformy odpowiada certyfikat kryptograficzny wystawiony przez Thawte. Co równie istotne, wszystkie komunikaty są przesyłane pomiędzy partnerami biznesowymi wyłącznie za pośrednictwem zabezpieczonych kanałów komunikacyjnych.

eHurtownia Infinite – rozwiązania szyte na miarę

Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku platform B2B eHurtownia jest nieustannie rozwijana, udoskonalana i wzbogacana o kolejne funkcjonalności. Dzięki prostej obsłudze i ogromnym możliwościom dostosowania do bieżącego zapotrzebowania stanowi skuteczne rozwiązanie w zakresie automatyzacji zamówień, co ma szczególne znaczenie w obecnych realiach rynkowych.

Z pełnym zakresem możliwości platformy eHurtownia można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej Infinite pod adresem https://infinite.pl/oferta-infinite/ehurtownia.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt