Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Srebro dla każdego

srebrna biżuteria
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Czym charakteryzuje się srebrna biżuteria ? Biżuteria wykonana ze srebra jest nieprzerwanie modna i poszukiwana przez klientów. Zarówno wzory klasyczne jak i nowoczesne mają swoich zwolenników, wszystkie jednak odznaczają się estetycznym i eleganckim wyglądem oraz o wiele niższą ceną niż w przypadku złotych wyrobów. W przypadku srebra znaczną część ceny stanowi projekt i praca jubilera, samo srebro nie jest drogim materiałem. Do produkcji biżuterii wykorzystywane jest srebro o próbie 925, co w praktyce oznacza 92,5% czystego srebra w stopie. Takie właśnie srebro oferuje hurtownia srebra.

Gdzie jubiler może zaopatrzyć się w srebro ?

Jednym z największych dealerów wyrobów z metali metali szlachetnych jest hurtownia srebra działająca w ramach firmy szuchman-gold.pl.  Polski oddział Szuchman Gold International prowadzi hurtownię srebra w Warszawie, dysponuje także zespołem przedstawicieli handlowych, którzy mogą dojechać do każdego klienta w Polsce. Każdy może zaopatrzyć się w hurtowni srebra – szuchman-gold.pl nie stawia ograniczeń ilościowych przy zamówieniach. Hurtownia srebra dostępna jest zarówno dla największych na rynku polskim producentów biżuterii, jak i dla indywidualnych jubilerów i właścicieli sklepów. Hurtownia srebra oferuje gotowe wyroby – łańcuszki, kolczyki, bransolety, pierścionki, sygnety, kolczyki i medaliki. Szuchman-gol.pl posiada również w sprzedaży elegancko opakowane komplety srebrnej biżuterii, które chętnie kupowane są jako prezent.

Jaką biżuterię wybrać w hurtowni srebra ?

Szuchman-gold.pl to jedna z największych firm jubilerskich w Polsce. Działa od 1989 roku. Współpracuje z producentami biżuterii na całym świecie. Dzięki temu hurtowania srebra posiada w swojej aktualnej ofercie najnowsze wzory, zgodne z trendami dynamicznie zmieniającego się rynku. W ofercie hurtowni srebra nowości pojawiają się w każdym miesiącu, a przedstawiciele handlowi analizując wyniki sprzedaży chętnie pomogą klientom w wyborze. Hurtownia srebra posiada wyroby w dużej rozpiętości cenowej – od niedrogich, drobnych elementów typu kolczyki czy łańcuszki aż po komplety biżuterii. Również stylistyka wyrobów jest bardzo zróżnicowana. Można wybrać biżuterię o klasycznym wzornictwie dedykowaną osobom starszym, preferującym konserwatywne stylizacje, a także wzory nowoczesne i awangardowe lubiane przez młodsze pokolenie. O wielkości oferty może świadczyć to, że hurtownia srebra oferuje w stałej sprzedaży około 200 wzorów samych srebrnych łańcuszków.