© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Paczka w ruchu – jak śledzić przesyłkę?

Paczka w ruchu
 |  Redakcja  |  Zakupy i sklepy

Dzięki obecnej technice i systemom, z których korzystają firmy kurierskie, możliwe jest precyzyjne określenie lokalizacji przesyłki. Każda wysyłana paczka otrzymuje numer nadawczy. Każdy kolejny etap jej podróży jest natomiast rejestrowany i opisywany. W ten sposób niemal niemożliwe jest jej zgubienie, a dodatkowo adresat dokładnie wie, kiedy ją otrzyma. Paczka w ruchu – jak śledzić jej losy? Podpowiadamy w naszym artykule.

Paczka w ruchu – jak to działa?

Paczka w ruchu to dzisiaj jedna z najbardziej popularnych firm kurierskich. Kusi klientów atrakcyjnymi cenami i szybką dostawą. Wystarczy wydać kilka złotych i już na następny dzień cieszyć się otrzymanym towarem. Dodatkowo Paczka w ruchu idzie z duchem czasu. Otwiera się nie tylko na osoby fizyczne, ale również na przedsiębiorców. W jej ofercie znajdziesz na przykład atrakcyjną ofertę dla branży e-commerce, czyli między innymi dla właścicieli sklepów internetowych. Wiele zyskają również punkty partnerskie, które mogą nawiązać współpracę z tą firmą kurierską.

Paczka w ruchu – jak śledzić przesyłkę?

A zatem nadałeś przesyłkę i co dalej? Aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się aktualnie paczka, wystarczy wejść na stronę kuriera i we właściwym oknie wpisać numer listu przewozowego. To numer przypisany tej konkretnej paczce podczas nadania. Po kliknięciu przycisku "szukaj", zobaczysz informację o statusie przesyłki. Dowiesz się na przykład, że już znajduje się w docelowej miejscowości albo nawet jest gotowa do odbioru.

Paczka w ruchu – zestaw powiadomień

Jeżeli mimo istnienia systemu śledzenia przesyłki, wciąż boisz się, że Twoja paczka gdzieś się zagubi, firma kurierska Paczka w ruchu śledzenie przygotowała zestaw wygodnych powiadomień. Każdy kolejny etap podróży przesyłki jest odnotowywany, a stosowne powiadomienie o nim otrzymujemy na maila. Dodatkowo kiedy paczka dotrze na miejsce odbioru, adresat otrzyma powiadomienie SMSowe.

Czy paczka może zaginąć?

Czy przy tak złożonym i starannym procesie wysyłki i powiadomień przesyłka może mimo wszystko się zgubić? Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko i są wówczas wynikiem całej serii niefortunnych zdarzeń. Jeżeli sprawdzając status swojej przesyłki, znajdziesz informację o jej zaginięciu, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta. Firma z pewnością dołoży wszelkich starań, aby odnaleźć zgubę.

Jak korzystać z kuriera – Paczka w ruchu?

No i pozostaje jeszcze pytanie o to, w jaki sposób skorzystać z usług firmy kurierskiej – Paczka w ruchu. Na rynku istnieje wiele tego typu usługodawców. Nie warto zamykać się tylko na jednego przewoźnika. Najkorzystniejszą cenę i wariant wysyłki można znaleźć dzięki pośrednikom, gromadzącym oferty wszystkich firm przewozowych.

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry