© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Zakupy i sklepy
  • Dystrybutor środków higienicznych (maseczki, rękawiczki, dezynfekcja): jak i gdzie zamówić?

Dystrybutor środków higienicznych (maseczki, rękawiczki, dezynfekcja): jak i gdzie zamówić?

higienomat
 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Obecna sytuacja pandemiczna w znacznym stopniu przyspieszyła pojawienie się na polskim rynku nowoczesnych dystrybutorów produktów sanitarnych, w tym środków ochrony osobistej. Jeszcze do niedawna myśleliśmy o dystrybucji materiałów sanitarnych jedynie w kontekście wyrównywania praw wszystkich obywateli bez względu na płeć.

W krajach zachodnich świadomość, że produkty sanitarne niezbędne dla zdrowia, dobrego samopoczucia i pełnego udziału w życiu publicznym kobiet i dziewcząt są gwarantem ich równości wobec prawa; sprawiła, pojawiły się darmowe dystrybutory podpasek, wkładek i tamponów. Choć w Polsce tego rodzaju rozwiązania jeszcze nie zostały wdrożone, stanęliśmy nagle przed kolejnym poważnym wyzwaniem - jak zachować restrykcyjny reżim sanitarny w sytuacji, kiedy jednorazowe maseczki, rękawiczki ochronne, żele bakteriobójcze czy inne artykuły higieniczne i sanitarne, niezbędne podczas pandemii koronawirusa, stają się trudnodostępne a ich ceny stale szybują ponad granice zdrowego rozsądku.

Automatyczna dystrybucja produktów sanitarnych

Polska Grupa Vendingowa znalazła rozwiązanie tej, na pozór, patowej sytuacji. Automatyczna dystrybucja produktów sanitarnych, w tym środków ochrony osobistej, na szeroką skalę wychodzi na przeciw oczekiwaniom producentów i dystrybutorów środków higienicznych, a także wszystkich obywateli, którym zależy na własnym bezpieczeństwie oraz wszystkich włodarzy miast czy właścicieli firm, dla których odpowiedzialność za przestrzeń publiczną stanowi duże wyzwanie.

Naszym celem jest rozpropagowanie automatów z maseczkami, środkami dezynfekcyjnymi, rękawiczkami oraz innymi artykułami higienicznymi i sanitarnymi na tyle skutecznie, żeby stały się one popularnymi obiektami w galeriach handlowych, na stadionach, w halach koncertowych, szpitalach, szkołach, domach kultury oraz po prostu w przestrzeni publicznej.

higienomat 3 1

Higienomaty - wygodny i komfortowy sposób dystrybucji środków ochrony osobistej

Higienomaty, podobnie jak wszystkie inne automaty vendingowe, to maszyny obsługiwane intuicyjnie, wyposażone w wygodne systemy płatnicze. Osoba, która chce kupić wybrany produkt, wybiera sposób płatności, następnie wybiera towar, a ten dostarczany jest przez otwór, z którego można go wyjąć.

Więcej informacji na temat wynajmu automatów z maseczkami i środkami ochrony osobistej: https://www.pgv.com.pl/info/higienomat

Dlaczego warto wydzierżawić dystrybutor środków higienicznych?

  • Jest zautomatyzowany
  • Daje możliwość płatności bezdotykowych
  • Ma nieograniczoną dostępność (24/7)
  • Daje administratorom higienomatów możliwość zdalnej kontroli i limitowania wydań (co ukróca nielimitowane wydania artykułów i możliwość opróżnienia maszyny przez jedną nieuczciwą osobę)
  • Pozwala na wdrożenie płatności przy użyciu kart z chipem lub kart pracowniczych

Maseczkomaty, automaty vendingowe z rękawiczkami - nowe wyzwania, nowe rozwiązania

Pandemia koronawirusa wymusiła na nas wszystkich wdrożenie i przyzwyczajenie się do bardziej niż zwykle restrykcyjnego reżimu sanitarnego. Wyspecjalizowane automaty vendingowe czyli higienomaty zwane potocznie maseczkomatami to idealne rozwiązanie na czas nowych sanitarnych wyzwań.

Decydując się na dzierżawę higienomatu warto mieć na uwadze fakt, że Polacy przywykli już do funkcjonujących w sferze publicznej automatów vendingowych, dlatego wprowadzenie maszyn z nowym, ale jakże poszukiwanym i niezbędnym obecnie, asortymentem na pewno wzbudzi żywe zainteresowania klientów. Polska Grupa Vendingowa oferuje, jak zawsze, montaż, serwis i kompleksowe wyposażenie swoich maszyn. Dystrybutory z maseczkami, rękawiczkami, żelami bakteriobójczymi oraz innymi artykułami sanitarnymi i higienicznymi to próba przystosowania znanych już dobrze automatów do funkcjonowania w nowych realach i zaspokajania nowych potrzeb klientów.

Rękawiczki ochronne z automatów, podobnie jak maseczki ochronne jednorazowe oraz wielokrotnego użytku, żele bakteriobójcze, chusteczki zwykłe i nawilżane, termometry laserowe czy inne artykuły higieniczne i sanitarne posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają najwyższe normy jakości. Higienomat to rozwiązanie proste, skuteczne i komfortowe.

stacja dezynfekcji

Profesjonalne stacje do dezynfekcji rąk

Polska Grupa Vendingowe poszerzyła także swoją ofertę o wynajem i obsługę stacji do dezynfekcji rąk. Tego typu urządzenia są przeznaczone dla szpitali, przychodni, szkół, urzędów, supermarketów, placów zabaw i innych miejsc, gdzie wymagane jest zachowanie określonych norm higienicznych.

Takie rozwiązanie posiada wiele zalet, do których należą m.in.:

 -całkowicie bezdotykowa aplikacja środków dezynfekujących do rąk w postaci rozpylonej "mgiełki"

- bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk z manualnym napędem nożnym

Wszelkie informacje, na temat wynajmu tego typu urządzeń można uzyskać pod adresem: https://www.pgv.com.pl/info/higienomat

 

zdjęcia pochodzą ze strony: pgv.com.pl 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry