© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Sklep internetowy Top Secret bogatszy o markę dziecięcą Tup Tup

 |  Artykuł partnera  |  Zakupy i sklepy

Spółka Top Secret, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Redan, nawiązała współpracę handlową z firmą Hurtimex, notowaną na rynku NewConnect. Efektem jest wprowadzenie do e-sklepu odzieży dla dzieci oferowanej pod marką Tup Tup. Wzbogacenie oferty pomoże w utrzymaniu wysokiej dynamiki wzrostu obrotów osiąganych przez Redan w tym kanale dystrybucji.

Grupa Redan poszerzyła ofertę sklepu internetowego Top Secret o odzież dziecięcą marki Tup Tup, należącą do spółki Hurtimex. „Włączenie do oferty produktów dla dzieci jest kolejnym krokiem w rozszerzaniu asortymentu sklepu on-line i wynika m.in. z badań opinii użytkowników sklepu. W ankiecie kierowanej do internetowych klientów Top Secret w preferencjach dotyczących potencjalnych zakupów wskazywana była kategoria produktów dla dzieci.” – podkreślił Grzegorz Lipnicki, Wiceprezes Top Secret Sp. z o.o. Wybór brandu Tup Tup wynikał przede wszystkim z komplementarności tej oferty, a także jej stylistyki, która jest zbliżona do asortymentu Top Secret. „W przyszłości rozważamy dołączenie do oferty także innych marek dziecięcych” – dodał.

Tup Tup jest znaną polską marką odzieży dziecięcej, obecną na naszym rynku od 1990 r. W ofercie sklepu internetowego Top Secret dostępnych jest na razie 120 modeli z wiosenno-letniej kolekcji, w podziale na linię dla dziewczynek i chłopców we wszystkich grupach wiekowych (w rozmiarach od 56-152 cm). Całość oferty w tym sezonie obejmie ok. 220 modeli. „Kolekcje są naturalnym uzupełnieniem oferty sklepu internetowego, który odwiedzają głównie młode kobiety. Przy okazji zakupów dla siebie mogą uzupełnić koszyk o rzeczy dla dziecka.” – stwierdził Lipnicki.

Redan dynamicznie rozwija sprzedaż realizowaną za pośrednictwem Internetu. To najszybciej rozwijający się i najbardziej perspektywiczny kanał sprzedaży. W minionym roku zapewnił Grupie ponad 21 mln zł przychodów, co oznaczało podwojenie obrotów licząc r/r w tym kanale. „Zakładamy kontynuowanie dynamicznego rozwoju e-commerce w kolejnych okresach” – zapewnił Grzegorz Lipnicki.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry