Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowoczesne podejście do nauki prawa jazdy. Sprawdź ofertę IMAGE Prawo Jazdy

policjant zatrzymuje kobietę w samochodzie
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Poszukujesz sprawdzonych materiałów do nauki na egzamin teoretyczny na prawo jazdy? Bez dwóch zdań warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez ekspertów Grupy IMAGE. To lider rynku polskiego w zakresie produkcji i dystrybucji materiałów do nauki na prawo jazdy różnych kategorii. Wydawca łączy wysoką wiedzę merytoryczną z nowoczesnym podejściem do edukacji, co daje bardzo dobre rezultaty.

Grupa IMAGE – lider polskiego rynku 

Grupa IMAGE to wydawca, który jest liderem polskiego rynku w obszarze produkcji i dystrybucji wysokiej jakości materiałów edukacyjnych dla przyszłych kierowców. Od 33. lat firma ta dba o to, aby kursanci byli dobrze przygotowani do części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy oraz na wyzwania, z którymi spotkają się już jako prawowici kierowcy. Co szósty aktywny kierowca uczył się do egzaminu na prawo jazdy z materiałów od Grupy Image. To najlepsze potwierdzenie renomy tego wydawcy oraz tego, że jest godny zaufania. 

Nowoczesne podejście do edukacji

Jednym z wyróżników ekspertów Grupy IMAGE jest nowoczesne podejście do procesu edukacji. Z powodzeniem wykorzystują oni innowacyjne technologie i na ich bazie przygotowują materiały dydaktyczne. Dzięki temu dostosowane są one do szerokiego grona odbiorców. Starsi kursanci mogą wciąż korzystać z podręczników i testów na prawo jazdy w formie papierowej. Młodsi uczestnicy kursów na prawo jazdy coraz chętniej wybierają do nauki aplikację mobilną, e-podręczniki czy też wykłady online na prawo jazdy

Intuicyjna aplikacja mobilna do nauki 

Dużym powodzeniem wśród kursantów cieszy się intuicyjna w obsłudze aplikacja mobilna Prawo Jazdy IMAGE A B C D T. Dzięki niej można uczyć się w dowolnie wybranym miejscu. Wystarczy dostęp do urządzenia mobilnego lub stacjonarnego komputera, ponieważ aplikacja do prawa jazdy dostępna jest również w wersji na przeglądarki. W wersji mobilnej można pobrać ją na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Po zakupieniu wybranych modułów z poziomu aplikacji można uzyskać dostęp do materiałów dydaktycznych w postaci e-podręcznika oraz do symulatora części teoretycznej egzaminu państwowego. 

Obecnie eksperci Grupy IMAGE oferuję pytania dla kategorii: AM, A1, A2, A, B1, B, T, C, D. To oficjalne testy na prawo jazdy online z bazą pytań udostępnioną przez Ministerstwo Infrastruktury. Jeżeli uczysz się na prawo jazdy, aplikacja od Grupy IMAGE z pewnością Ci w tym pomoże. 

kobieta zatrzymana przez policję

Wykłady online prowadzone przez instruktorów 

Od lat nowoczesne technologie wykorzystywane są do prowadzenia wideokonferencji. Potencjał tego rozwiązania docenili specjaliści Grupy IMAGE, którzy uwzględnili je w swojej ofercie materiałów dydaktycznych do nauki prawa jazdy. Wykłady online prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. W ich trakcie wyjaśniane są wszystkie zagadnienia wymagane przez program kursów na prawo jazdy ze szczególnym uwzględnieniem przepisów, które są związane z pytaniami z aktualnych testów na prawo jazdy. Kursant może uczestniczyć w wykładach na żywo lub powracać do nich w przyszłości, ponieważ otrzymuje dostęp do nagrań. 

E-podręczniki dla kursantów

Coraz więcej osób decyduje się na naukę za pomocą komputerów i urządzeń mobilnych. Stopniowo zastępują one papierowe materiały dydaktyczne. W odpowiedzi na ten trend Grupa IMAGE przygotowała e-podręczniki do nauki na prawo jazdy. Podzielone są z uwzględnieniem zagadnień dla danej kategorii. Dzięki temu bez trudu dopasujesz zakres materiałów do swoich realnych potrzeb. Treść e-podręczników uwzględnia najnowsze wymagania egzaminacyjne, obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz program kursu realizowany przez ośrodki szkolenia. Po wykupieniu dostępu możesz uczyć się z wykorzystaniem różnych urządzeń mobilnych, a postęp w nauce zostaje zapisany. 

Oferta Grupy IMAGE jest dostosowana do Twoich potrzeb

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez Grupę IMAGE. Firma ta oferuje nowoczesne i skuteczne podejście do nauki na prawo jazdy. Możesz korzystać zarówno z podręczników papierowych, e-podręczników, jak i intuicyjnej aplikacji do nauki prawa jazdy. Dzięki temu dopasujesz metodę nauki do swoich preferencji i zwiększysz szansę na pozytywne zdanie egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Później zostanie Ci już tylko praktyka. Więcej informacji o ofercie wydawcy znajdziesz na stronie internetowej https://imageprawojazdy.pl/.