Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Przegląd producentów uchwytów na narty

bagażnik samochodowy
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Uchwyty na narty są przydatnymi akcesoriami dla miłośników narciarstwa. Pozwalają na wygodny i bezpieczny transport nart na dachu lub bagażniku samochodu. Zróbmy przegląd najlepszych producentów uchwytów na narty.

Polecani producenci uchwytów na narty

MENABO

MENABO to włoski producent akcesoriów samochodowych, specjalizujący się w produkcji uchwytów na narty, bagażników samochodowych, uchwytów na rowery i innych akcesoriów do transportu na zewnątrz samochodu. Firma MENABO jest znana ze swojego szerokiego asortymentu, który obejmuje różne rodzaje uchwytów i systemów montażowych, zapewniając klientom różne opcje do przewożenia sprzętu narciarskiego, rowerów, bagażu i innych przedmiotów na dachu samochodu.

MENABO oferuje wysokiej jakości produkty, które są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa i jakości. Firma regularnie poddaje swoje produkty rygorystycznym testom, aby zapewnić ich niezawodność i trwałość. Produkty MENABO są projektowane z myślą o różnych rodzajach samochodów i różnych potrzebach klientów. Firma oferuje różne rodzaje mocowań i systemów montażowych, które pozwalają dostosować uchwyty do konkretnej marki i modelu samochodu.

AMOS

AMOS to znana polska marka zajmująca się produkcją akcesoriów samochodowych, w tym uchwytów na narty. Uchwyty na narty AMOS są popularne wśród miłośników sportów zimowych, ponieważ zapewniają wygodny i bezpieczny transport nart na dachu samochodu. Produkty AMOS są projektowane z myślą o trwałości, bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania.

W ofercie AMOS znajdują się różne rodzaje uchwytów narciarskich, które pozwalają na przewożenie zarówno nart, jak i snowboardów. Są one kompatybilne z różnymi rodzajami dachów samochodów i wyposażone w mechanizmy mocujące, które zapewniają stabilność nart podczas jazdy.

FABBRI

Każdy miłośnik sportów zimowych, który potrzebuje uchwytu na narty do przewożenia swojego sprzętu narciarskiego na dachu samochodu, powinien zainteresować się produktami FABBRI. To włoski producent akcesoriów samochodowych, w tym uchwytów na narty, bagażników dachowych, uchwytów na rowery i innych produktów związanych z transportem na zewnątrz pojazdu. Firma Fabbri ma długą historię i jest uznawana za jednego z liderów w dziedzinie akcesoriów samochodowych.

HAKR

HAKR to czeski producent akcesoriów samochodowych, w tym bagażników dachowych, uchwytów na narty, uchwytów na rowery czy boxów dachowych. Firma HAKR jest znana z wysokiej jakości produktów, które są projektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania. W ofercie HAKR znaleźć można różne rozwiązania do przewożenia nart na dachu samochodu. Wszystkie z nich są zaprojektowane, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo sprzętu narciarskiego podczas podróży.

INTERPACK

Inter Pack to największa w Polsce sieć specjalistycznych sklepów z bagażnikami samochodowymi. Strategiczna współpraca ze światowymi liderami, takimi jak Atera, Hapro, Inno, Koenig, Mont Blanc czy Thule pozwoliła zbudować największą na rynku ofertę bagażników samochodowych, autoboxów, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego, np. uchwytów na narty.

TAURUS

TAURUS od wielu lat jest liderem branży bagażników dachowych i łańcuchów przeciwśnieżnych w Polsce. Firma powstała z pasji i chęci ułatwienia ludziom życia, aby mogli komfortowo i bezpiecznie transportować potrzebne im ładunki - niezależnie od tego, czy celem podróży jest praca czy wypoczynek.

YAKIMA

Marka Yakima cieszy się uznaniem wśród miłośników sportów outdoorowych i podróżników, ponieważ jej produkty pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni na dachu samochodu do przewożenia sprzętu. To znana amerykańska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów do przewożenia sprzętu na dachu samochodu. Oferuje różnorodne rozwiązania, w tym uchwyty na narty, bagażniki dachowe i uchwyty na rowery czy kajaki.

TOWCAR

Towcar to marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów samochodowych, głównie haków holowniczych i uchwytów rowerowych. W swojej ofercie ma jednak również wysokiej jakości uchwyty na narty.

PERUZZO

Firma Peruzzo jest znana z szerokiej gamy produktów, które umożliwiają przewożenie rowerów, sprzętu narciarskiego i innych przedmiotów na dachu samochodu. Działa na rynku od wielu lat i zdobyła uznanie klientów na całym świecie ze względu na jakość swoich produktów.