Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gdzie kupić paliwo z dostawą, żeby nie przepłacić?

cysterna galon na drodze
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Większe firmy i przedsiębiorstwa powinny rozważyć hurtowy zakup paliwa z dostawą do klienta, pozwala to na spore oszczędności. Sprzedaż hurtową paliwa z reguły jest tańsza od sprzedaży detalicznej i właśnie dlatego warto się na nią zdecydować. W dzisiejszym artykule przedstawiamy, gdzie można zamówić paliwo z dostawą.

Petrodom, detaliczny i hurtowy zakup paliwa

Petrodom to firma, która działa od 1991 roku, która początkowo prowadziła tylko stację paliw w Białej Podlaskiej, z czasem jednak poszerzyła swoją działalność. Teraz firma oferują także paliwo z dostawą do klienta w hurtowej cenie. Firma ta oferuje zarówno zakup hurtowy paliwa, jak i detaliczny. Petrodom to jeden z większych operatorów paliw we wschodniej części Polski.

Galon dystrybutor paliwa z dostawą do klienta

Paliwo z dostawą oferuje firma galon.com.pl, która dostarcza olej napędowy na terenie całego kraju. Ta chorzowska firma zajmuje się hurtową sprzedażą nie tylko paliw, ale też oleju opałowego, to jeden z największych dystrybutorów paliw na terenie południowej Polski. Z oferty Galon korzystają firmy transportowe, rolnicy, przedsiębiorstwa przemysłowe, komunalne, czy stacje paliw.

Olbenz

Olbenc to rodzinna firma, która prowadzi trzy stacje paliw pod franczyzą Orlen S.A. Firma oferuje hurtową sprzedaż paliw z dostawą pod wskazany adres lub z odbiorem z bazy paliwowej. Warto jednak skorzystać z opcji dostawy, firma posiada autocysterny, które pozwalają obsłużyć zarówno większych, jak i mniejszych klientów, minimalna ilość paliwa, którą należy zamówić to 500 litrów.

mikrostacje.pl , dostawca paliw i zbiorników

Firma mikrostacje.pl rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, oferuje ona zarówno dostawę paliw płynnych, jak i sprzedaż zbiorników do magazynowania oleju napędowego. Przedsiębiorstwo te pomaga także w tworzeniu systemów do zarządzania gospodarką paliwową. Paliwa z dostawą można zamawiać na terenie całego kraju przez 7 dni w tygodniu, jednak minimalna ilość paliwa to 3000 litrów.

Azarex

Azarex to firma, która zajmuje się dostarczaniem paliw do przedsiębiorstw w południowo-zachodniej części Polski. W ofercie firmy znaleźć można nie tylko paliwa, ale także zbiorniki na olej napędowy, wodę, AdBlue czy zbiorniki na nawóz płynny, dzięki czemu jest to idealna firma do współpracy z rolnikami.

PETROjet, dostawca benzyny bezołowiowej

PETROjet to firma, która oferuje dostawę benzyny bezołowiowej i oleju napędowego. Firma oferuje ciągłość i terminowość dostaw, co pozwoli uniknąć przerw w dostawie paliwa. Firma zapewnia najwyższej jakości paliwa z krajowych jak i zagranicznych rafinerii.

Porębski

Porębski to firma, która świadczy usługi transportowe, jednak zakres jej działania jest znacznie szerszy. Poza transportem firma Porębski oferuje sprzedaż paliw z dostawą do klienta, serwis pojazdów ciężarowych czy transport gabarytów. Co więcej, firma ta posiada także specjalne myjnie dla samochodów ciężarowych.

Paliwa z dostawą lepiej kupować od hurtowni paliw czy bezpośrednio od dystrybutorów, pozwoli to firmie zaoszczędzić pieniędzy. W przypadku dużego zużycia paliwa, sprzedaż detaliczna może nie być opłacalna dla firm.