Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jakie Toyoty wybierają przedsiębiorcy?

Toyota
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Przedsiębiorcy mają unikalne potrzeby i wymagania, jeśli chodzi o wybór samochodu, który sprosta ich codziennym zadaniom służbowym. Wielu z nich zwraca uwagę na niezawodność, ekonomiczność, komfort i prestiż. Gdzie szukać tego rodzaju pojazdów? Wśród modeli oferowanych przez renomowaną markę Toyota. Sprawdź nasz artykuł i poznaj najpopularniejsze auta wybierane przez profesjonalistów.

Nowa Toyota Corolla TS Kombi - stawia na wszechstronność

Kombi dla przedsiębiorcy? To bardzo popularny wybór. Nowa Toyota Corolla TS Kombi łączy w sobie wszystkie zalety ponadczasowego modelu z jeszcze większą przestrzenią bagażową. Dzięki temu to idealny samochód dla wszystkich handlowców i innych osób, które często przewożą różne przedmioty związane ze swoją działalnością biznesową. Przy rozłożonej tylnej kanapie pojemność tego modelu wynosi aż 596 litrów, natomiast po jej złożeniu wzrasta aż do 1591 litrów.

Nowa Toyota Corolla TS Kombi wykorzystuje napędy hybrydowe o pojemności 1.8 lub 2.0 o mocy maksymalnej od 140 do 196 KM. Charakteryzuje się też bardzo niskim zużyciem paliwa, co znacząco wpływa na oszczędność jazdy, zwłaszcza w środowisku miejskim, gdzie z powodzeniem można korzystać wyłącznie z silnika elektrycznego. 

To model, który stawia również na nowoczesne cyfrowe technologie. Nowa Toyota Corolla TS Kombi pozwala na łatwiejsze wykonywanie połączeń, bezprzewodowe ładowanie smartfona i wykorzystywanie innych przydatnych aplikacji. To rozwiązania, z których ucieszy się każdy biznesmen!

Nowa Toyota Yaris - duże możliwości, niskie koszty

Jeżeli pojemność auta nie ma w danej branży aż tak dużego znaczenia, świetnym wyborem dla przedsiębiorcy może być nowa Toyota Yaris. Jej kompaktowe rozmiary umożliwiają łatwe prowadzenie, manewrowanie i parkowanie w każdych warunkach. Dlatego idealnie sprawdza się w mieście. 

Podobnie jak w przypadku Corolli, nowa Toyota Yaris również oferuje samoładujący się układ hybrydowy. Dzięki temu koszty eksploatacji tego samochodu są minimalne i przynoszą dla biznesu realne oszczędności. 

Co istotne, nowa Toyota Yaris, pomimo świetnych osiągów i nowoczesnego designu, wciąż jest autem, które można zakupić w stosunkowo niskiej cenie. To kolejny plus dla wszystkich tych, którzy szukają ekonomicznych rozwiązań. 

Toyota Poznań - dodatkowe informacje 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wyżej wymienionych modeli, a także zapoznać z dodatkowymi możliwościami? Odwiedź Toyota Poznań Ukleja i sprawdź ofertę na najnowsze samochody tego renomowanego producenta. Na pewno uda Ci się znaleźć auto, które będzie w pełni odpowiadać wszystkim Twoim potrzebom zarówno pod kątem osiągów, jak i reszty nowoczesnych funkcjonalności. 

Nie musisz jechać do Wielkopolski, by sprawdzić najlepsze auta dla przedsiębiorców. Toyota Poznań Ukleja to salon dostosowany również do potrzeb klientów online. Zatrudnia profesjonalnych doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnią ewentualne wątpliwości. 

Postaw na nowoczesny styl, niesamowite osiągi i niezawodne rozwiązania oferowane od lat przez Toyotę. Wybór samochodu tej marki, to decyzja, która zadowoli każdego przedsiębiorcę oczekującego od auta służbowego wyłącznie tego co najlepsze!