Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe auto w finansowaniu - odkryj auta SEAT i CUPRA

Nowe auto w finansowaniu
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Marzysz o posiadaniu nowego samochodu, ale nie jesteś pewien, jak go sfinansować? Finansowanie samochodu to popularna metoda, która pozwala na realizację Twoich marzeń bez dużych wydatków na raz. W tym artykule przyjrzymy się ofercie SEAT i CUPRA, dwóch renomowanych marek samochodowych. Dowiedz się więcej o korzyściach i opcjach finansowania, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie z Volkswagen Financial Services.

Nowe auto to spełnienie marzeń wielu osób. Bez względu na to, czy szukasz kompaktowego samochodu miejskiego, czy też dynamicznego modelu z mocnym silnikiem, marki SEAT i CUPRA mają odpowiednią ofertę dla Ciebie. Oba producenci słyną z niezawodności, innowacyjności i atrakcyjnego designu swoich pojazdów. Dzięki różnym opcjom finansowania, możesz spełnić swoje marzenie o nowym aucie, zachowując elastyczność i kontrolę nad swoim budżetem.

Finansowanie samochodu SEAT - elastyczne rozwiązania

Nowe Auta SEAT można nabyć przez różne opcje finansowania, które pozwalają na zakup nowego samochodu w sposób dopasowany do Twoich potrzeb.

Auto na raty

Jedną z popularnych metod finansowania jest zakup samochodu na raty. Dzięki tej opcji, możesz spłacać samochód w wygodnych miesięcznych ratach, co ułatwia kontrolę nad budżetem i daje możliwość korzystania z nowego auta od razu.

Elastyczność

Volkswagen Financial Services oferuje elastyczne warunki finansowania SEAT-a, które można dostosować do swoich potrzeb. Możesz wybrać okres spłaty, wpłatę początkową i inne parametry umowy, aby dostosować ją do swojej sytuacji finansowej.

Finansowanie samochodu CUPRA - sportowe emocje w zasięgu ręki

Jeśli szukasz bardziej sportowych wrażeń za kierownicą, marka CUPRA oferuje dynamiczne modele samochodów, które wyróżniają się nie tylko osiągami, ale także wyjątkowym designem. Opcje finansowania samochodu CUPRA dają Ci szansę na posiadanie wyjątkowego auta, które zapewni Ci niezapomniane doznania na drodze.

Finansowanie samochodu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o nowym aucie. VW FS oferuje różne opcje finansowania, które zapewniają elastyczność, komfort i kontrolę nad budżetem, jest on numerem jeden w Polsce w leasingach samochodowych**. Dzięki programom promocyjnym i elastycznym warunkom umów, możesz znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.  Odwiedź oficjalne strony VW FS, aby poznać szczegóły ofert finansowania samochodu i odkryć, jak łatwo możesz stać się właścicielem nowego auta. Spełnij swoje marzenia o nowym samochodzie i ciesz się komfortem, niezawodnością i sportowymi emocjami za kierownicą samochodu SEAT lub CUPRA.

Na przykład CUPRA Leon w leasingu JAK ABONAMENT - Leasing Moc Niskich Rat jest dostępny w miesięcznej racie 1325 zł miesięcznie netto z umową na 36 miesięcy, 10% wkładu własnego i limitem kilometrów 20 tys. na rok.*


*Informacja aktualna na dzień 18.07.2023 r.

** Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM - rejestracje 2023