Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Pogotowie akumulatorowe - profesjonalne wsparcie dla każdego

akumulator
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Każdy samochód wymaga sprawnego akumulatora, aby można było go uruchomić. W szczególności, jeżeli mowa jest o tych modelach, które naszpikowane są do granic możliwości elektroniką. Akumulator posiada w sobie energię, która pomaga nie tylko uruchomić silnik, ale także zasilić wszystkie odbiorniki znajdujące się wewnątrz.

Pogotowie akumulatorowe - kiedy przydaje się ich pomoc?

Tylko że w najmniej spodziewanych chwilach, akumulatory z aut osobowych i innych pojazdów, nie działają. Najczęściej dzieje się to w takich sytuacjach, kiedy człowiekowi się spieszy i nie może zwlekać z wyjazdem. Nie ma jednak co panikować, tylko zadzwonić po pogotowie akumulatorowe, które jest w stanie zapewnić m.in. awaryjne uruchamianie. W małych i dużych miastach znalezienie takiej firmy nie stwarza problemu. Wystarczy w Google wpisać "pogotowie akumulatorowe Warszawa" (lub nazwę innego miasta), aby znaleźć do nich namiar. Adres jednej z firm można znaleźć na https://pogotowieakumulatorowe.waw.pl/

Nie tylko akumulator zastępczy

Pogotowie akumulatorowe jest w stanie zapewnić fabrycznie nowe, w pełni naładowane baterie, które będą w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości energii do pojazdu. Wszystko odbywa się z dostawą i wymianą u klienta - również, jeżeli chodzi o weekendy i święta. Ich zasada działania jest taka sama. Wystarczy do nich zadzwonić, a oni przywiozą nowy akumulator, dzięki czemu będzie można jechać w wybraną przez siebie stronę.

Oprócz wymiany baterii u klienta, firmy tego typu są w stanie zapewnić dodatkowe usługi, m.in.:

  • sprzedaż akumulatorów z usługą dostawy,
  • ładowanie akumulatorów samochodowych z opcją otrzymania akumulatora zastępczego.

Mobilna wymiana akumulatora

Tego typu usługi są jedną z najszybszych form, którą można wykorzystać we własnym domu lub też w innym miejscu, które zostanie wskazane przez klienta. Tym bardziej że każda z firm, która świadczy usługi pogotowia akumulatorowego, zapewnia dojazd do klienta na terenie Warszawy lub w innych miastach. Mają oni największy wybór akumulatorów - również, jeżeli chodzi o urządzenia typu AGM i EFG.

Wszystkie akumulatory, które otrzymuje się od pogotowia, objęte są gwarancją. Jeżeli akumulator zakupiony w pogotowiu przestał działać i nie jest to wina rozładowania z przyczyn użytkownika, firma zapewnia wsparcie techniczne i pośrednictwo w kontaktach z producentem. A to wszystko w ramach otrzymanej gwarancji.

W każdej kryzysowej sytuacji można znaleźć rozwiązanie. Wystarczy tylko wiedzieć, do kogo należy dzwonić, aby móc liczyć na kompleksowe wsparcie. W tym przypadku jest to pogotowie akumulatorowe.