© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wynajem autokarów i busów MIGDAŁTRANS

bus migdałtrans
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Firma MIGDAŁTRANS zajmująca się przewożeniem osób w Krakowie, jak również poza jego granicami powstała w roku 1991. Od samego początku mamy na względzie wszelkie warunki oraz wymogi stawiane przez klientów. Przez te wszystkie lata kierowcy z nami współpracujący dowieźli bezpiecznie do celu tysiące osób. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, żeby każda wycieczka, czy też nawet krótki przewóz osób po Krakowie były oceniane jak najlepiej. Pracujące u nas osoby posiadają wiedzę logistyczną i spore doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat działalności przewozowej. W naszej ofercie znajduje się między innymi wynajem autokarów małopolskie czy też autobusów na dłuższe trasy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy korzystne warunki co do płatności i przystępne ceny z opcją negocjacji. Mamy całą wymaganą dokumentację do prowadzenia transportu na terenie kraju i poza jego granicami. Nasz cel to terminowy, szybki oraz bezpieczny transport autokarowy w Krakowie, jak również w innych miastach. Oferujemy swoim klientom luksusowe mikrobusy, busy oraz autokary, którymi mogą bezpiecznie podróżować po terenie całej Europy.

Usługi transportowe małopolska

Komfort pasażerów i bezpieczne dotarcie do celu, to dla nas najważniejsze kwestie. Gwarantujemy najwyższą jakość, jak i przystosowanie do wybranej ilości osób przewozów autokarowych. Kraków to miejsce naszej działalności, niemniej jednak świadczymy usługi na terenie całego kraju, jak również w innych miejscach Europy. Na rynku zajmującym się osób działamy od przeszło 20 lat. Stanowi to gwarancję, iż udało się nam zdobyć właściwe doświadczenie w zakresie realizacji wszelkich zleceń, jeżeli chodzi o transport wycieczek czy też przewóz osób z Krakowa i nie tylko. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów, dlatego dbamy o to, żeby wszelkie nasze busy i autokary były poddawane regularnej kontroli pod kątek ich sprawności technicznej. Wszelkie pojazdy, które udostępniamy swoim klientom, zapewniają wysoki standard podróżowania oraz bezpieczeństwo. Naszą zaletą są również posiadający duże doświadczenie kierowcy, którzy odznaczają się kulturą osobistą i planują dla klientów najlepsze możliwe trasy przejazdów.

Autokarowe przewozy Kraków

W naszej ofercie znajdują się wszelkie usługi odnośnie do przewozów zarówno małych, jak i licznych grup pracowników albo uczestników konferencji. Dyspozycyjność, terminowość, jakość obsługi i preferencyjne ceny, to wszystko stanowi standard w naszym przedsiębiorstwie. W ofercie znajdziecie Państwo, chociażby wycieczki krajowe czy zagraniczne, przewóz osób na wystawy, targi, transfery lotniskowe, wynajem autokarów na terenie całej Polski, przewóz osób na imprezy okolicznościowe albo sportowe, jak i wynajem autokarów na wesela czy pielgrzymi.

Transport osobowy Kraków - komfort i bezpieczeństwo

Nasza flota złożona jest z samochodów i autokarów wysokiej klasy. Mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów, przed rozpoczęciem każdej podróży bardzo dokładnie sprawdzamy stan pojazdów. Dzięki nim świadczymy usługi przewozu nawet sporych grup osób. Jeżeli zatem poszukujesz firmy, która zapewni przejazd gościom weselnym, obsługą wycieczki szkolnej albo transportem na wyprawę wakacyjną, skontaktuj się z nami. Warto, abyś zajrzał na stronę internetową https://www.migdaltrans.pl/, gdzie możesz zapoznać się ze wszelkimi informacjami dotyczącymi naszej pracy.

Przewóz osób w Małopolsce - profesjonalizm 

Dokładamy starań, żeby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dokonując wyboru naszego przedsiębiorstwa, można liczyć na dobrze wyposażony, bezpieczny oraz nowoczesny tabor i doświadczenie kierowców.

Transport osób Kraków - rzetelność

Na rynku wynajmu autokarów i przewozu osób działamy przeszło od 25 lat. Za sprawą rzetelności, doświadczenia i dbałości o najmniejszy drobiazg, udało się nam zdobyć grono wielu usatysfakcjonowanych klientów, o czym świadczą ich pozytywne opinie na stronie internetowej.

Przewozy międzynarodowe Kraków - dlaczego warto wybrać MIGDAŁTRANS?

Troszczymy się o bezpieczeństwo oraz komfort naszych pasażerów, dlatego nasi pracownicy posiadają najlepsze możliwe kwalifikacje. Współpracujący z nami kierowcy odznaczają się wysokim poziomem kultury osobistej, wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, co daje Państwu pewność dotarcia do celu w przyjazny i bezpieczny sposób. Kierowcy zajmujący się obsługą klientów zagranicznych, mówią biegle w języku angielskim. W trosce o bezpieczeństwo wszystkie nasze pojazdy są poddawane regularnym badaniom technicznym. W czasie przewożenia wycieczek i grup przestrzegamy przepisów związanych z ograniczeniem co do czasu pracy kierowców. Najważniejszym obszarem działań naszej firmy jest województwo małopolskie oraz Kraków, niemniej jednak chętnie przewieziemy klientów na terenie całej Polski. Nie ma również przeszkód, aby wynająć od nas autokar czy busa do przewozu pasażerów na terenie pozostałych krajów europejskich.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry