© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wgranie polskiego menu

nawigacja samochodowa
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Sprzęty elektryczne bardzo często nabywamy w języku angielskim. Łatwiej obsługiwać wszystko po polsku, czemu więc nie wgrać polskiego menu?

Wgrywanie polskiego menu do samochodu

Kupując nowoczesny technologicznie samochód możemy być pewni, że będzie miał on sterowanie głosem. Dla wielu ta forma „komunikacji” z samochodem jest dużo wygodniejsza i bardziej komfortowa w używaniu. Problem jednak powstaje w chwili, kiedy orientujemy się, iż nasz samochód nie ma w ustawieniach fabrycznych języka polskiego.

Dla wielu nie stwarza to dużego problemu. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, iż bez znajomości angielskiego bardzo ogranicza własne możliwości rozwoju. Nadal jednak są tacy, dla których języki są niczym przysłowiowa „czarna magia”. Stąd priorytet, by wgrano do samochodu polskie menu.

Na rynku istnieje coraz więcej firm zajmujących wgrywaniem polskiego menu do samochodu. Każda firma zajmuje się innymi modelami aut, dlatego tak ważne jest szukanie pomocy u kogoś, kto zajmuje się naszą marką i modelem.

Warto pamiętać, że poza samym wgrywaniem polskiego menu do samochodu mamy tez nawigację samochodową, która stwarza inny problem.

Wgrywanie polskiego menu do nawigacji samochodowej

Nawigacja samochodowa to nic innego jak wirtualna mapa świata, którą często używamy słuchając jej instrukcji. Wgranie polskiego menu do nawigacji samochodowej jest więc niezwykle ważne dla użytkownika, który musi rozumieć co mówi GPS. Wiele wypadków lub kłopotów za wjechanie na prywatny teren zdarza się albo przez nieaktualne mapy, albo przez złe zrozumienie nawigacji samochodowej. Wgranie polskiego menu do nawigacji samochodowej jest więc kluczowe do spokojnej, sukcesywnej jazdy.

Menu w samochodzie – nie ważne czy słowne czy pisemne – musi współgrać z tym, co rozumiemy i potrafimy. „Spolszczenie” menu jest rekomendowane jednak dla każdego Polaka, nie tylko nie znającego języków. Dużo łatwiej kierować pojazdem, kiedy nie trzeba myśleć nad znaczeniem każdego słowa – usprawnia to płynność jazdy i daje poczucie większego relaksu.

Polskie menu i lektor

Polskie menu z lektorem to nieocenione ułatwienie w trakcie jazdy. Warto sięgnąć po pomoc zawsze, gdy auto nie posiada polskich ustawień fabrycznych.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry