Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Transport tylko dla firmy z doświadczeniem. Postaw na Peko Spedycja międzynarodowa

Spedycja międzynarodowa
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Organizacja przewozu towarów, czyli spedycja, to jedno z najważniejszych ogniw łańcucha transportu. Prawidłowy przebieg tego procesu możliwy jest m.in. dzięki pracy ekspertów skupionych w przedsiębiorstwach spedycyjnych. To oni odpowiadają za to, by produkty trafiły na czas od producentów do klienta.

Spedycja międzynarodowa

Spedycja międzynarodowa to jeden z elementów organizacji transportu. Osoby zajmujące się tym zadaniem odpowiadają za przewóz towarów na terenie co najmniej dwóch państw. Znajomość tego procesu wymaga ogromnej wiedzy i gotowości wzięcia na siebie sporej odpowiedzialności. Podczas realizacji wielu złożonych zadań, osoby zajmujące się spedycją międzynarodową muszą dobrać przewoźników i odpowiednie środki transportu.

funkcjonowaniu przedsiębiorstw spedycyjnych bardzo ważna jest terminowość. Gwarancję dostarczenia produktów na czas bardzo często gwarantują firmy organizujące morski transport towarów.

Spedycja morska Gdynia i Gdańsk

Pod hasłem spedycji morskiej kryje się zespół działań, które umożliwiają zorganizowanie transportu towarów przy użyciu morskich środków transportu. Duże ilości przewożonego produktu trafiają zazwyczaj do kontenerów, które później płyną do miejsca docelowego. W zależności od długości trasy, proces może trwać od kilku dni do wielu tygodni.

spedycja lotnicza

W Polsce spedytorzy morscy skupiają się w Gdyni i Gdańsku. To tutaj znajdują się najważniejsze porty w kraju. Wśród nich wyróżnić można m.in. Nautiqus Food Logistics, RRAS, DALTON Sp. z o.o. i Euro Shipping Sp. z o.o. Gwarantują one ogromną konkurencję na rynku spedycji morskiej. Dbają o tym samym o świadczenie możliwie wysokiej jakości usług. Ich usługi zaczynają się na planowaniu i realizacji rozwiązań logistycznych lądowych i morskich, a kończą na transporcie zamówienia we wskazane miejsce.

Peko Spedycja międzynarodowa w Gdańsku i Gdyni

Realizacją zadań w zakresie spedycji morskiej zajmuje się również PEKO. Firma, mająca siedzibę w Gdańsku, od 15 lat zajmuje miejsce lidera w branży. Klienci PEKO mogą liczyć na profesjonalną obsługę transportu pełnokontenerowego, drobnicowego, ładunków niebezpiecznych, ponadgabarytowych, a także niekonwencjonalnych. 

kontenery

Firma dba również o kompleksową organizację zleceń obejmującą obsługę spedycyjną przesyłek morskich w systemie port-port i door-door oraz realizację zleceń dotyczących poszczególnych faz cyklu dostaw. Uzupełnieniem usługi są pomoc biznesowa, fachowe doradztwo spedycyjne, aktualny monitoring dostaw, a także obsługa celna i ubezpieczenie cargo w zakresie all risk. Spedycja morska z PEKO to gwarancja bezpieczeństwa przewożonych towarów i niższe koszty przewozu.

transport morski

PEKO opiera działania na współpracy z renomowanymi armatorami. Wybór takiej firmy, to dla klienta zapewnienie profesjonalizmu, połączone z doświadczeniem, elastycznością działań oraz indywidualnym podejściem do każdego zamówienia.

peko spedycja międzynarodowa logo