Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Naklejki na motocykl – jak wyróżnią Twój pojazd?

motocykl
 |  Artykuł partnera  |  Transport i motoryzacja

Każdy fan dwóch kółek wie, że motocykl ma być nie tylko szybki i ładnie brzmieć, ale także musi świetnie się prezentować. W końcu motocykl to nie tylko maszyna do przemieszczenia się, ale także sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Dla niektórych (całkiem sporego grona rajdowców) jazda na motocyklu staje się miłością na całe życie. Każde dwukołowe cudo jest unikatowe, ponieważ właściciele motocykli wyróżniają swoje maszyny na różne sposoby.

Pierwszą rzeczą, którą można zrobić, jest oczywiście dbałość o swój pojazd – regularne mycie, czyszczenie i konserwacja. Przeglądy techniczne są bardzo ważne, ponieważ co z tego, że będziesz miał najpiękniejszy motocykl, skoro będzie on wadliwy i daleko nie ujedzie?

Dbając jednak o podstawy, czyli zwracając uwagę na to, aby Twój motocykl był sprawny, czyli bezpieczny, warto pomyśleć od razu o podrasowaniu jego wyglądu.

I tutaj można iść dwutorowo. Pierwsza ścieżka to inwestowanie w drogie dodatki do swojego pojazdu. Druga droga to szybkie i niedrogie podrasowanie motocykla.

My skupimy się na tej drugiej opcji. Aby Twój motocykl mógł przykuć wzrok, poprzez nabranie charakteru, warto zakupić naklejki motocyklowe. Jest to świetny wybór, jeśli zależy Ci na szybkim efekcie i zaoszczędzeniu sporej ilości gotówki.

Jakie naklejki na motocykl wybrać?

Wybierając naklejki na motocykl, należy kierować się przede wszystkim ich oryginalnym wyglądem oraz jakością wykonania. Te dwie cechy pomogą Ci wyróżnić się z tłumu i nadać swojemu pojazdowi charakteru nie do podrobienia na długi czas. W końcu chyba nikt nie chce być „taki jak wszyscy”, a raczej każdy woli określenie „jedyny w swoim rodzaju”.

W dobrym sklepie (czy to internetowym, czy stacjonarnym) oferowane są naklejki do wyboru, do koloru. Mało tego, można zamawiać spersonalizowane stickery – zarówno ze względu na ich rozmiar, jak i wygląd. Wtedy będziesz mieć stuprocentową pewność, że nikt nie będzie miał takiej naklejki jak Ty. Jest to dowód na to, że nalepki są produktem uniwersalnym i każdy może sobie na nie pozwolić, dlatego są tak chętnie wykorzystywane przez wiele osób. Szkopuł jednak tkwi w tym, aby dobrać naklejki indywidualnie pod swoją maszynę.

Naklejki należy wybierać w taki sposób, aby odzwierciedlały charakter motocyklu i jego indywidualny styl. Z pewnością ich dużym plusem jest fakt, że nadają się one na każdy typ powierzchni gładkiej. Reszta to już tylko Twoja inwencja twórcza!

Naklejki na motocykl - czym kierować się przy ich wyborze?

Kryterium, na które z pewnością powinieneś/powinnaś zwrócić uwagę, jest jakość folii, z której została wykonana naklejka. Co ważne, stickery są wykonane z samoprzylepnego tworzywa, więc do ich montażu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych materiałów czy narzędzi. Oznacza to, że z pewnością nie pobrudzisz sobie rąk klejem!

Następnie należy zwrócić uwagę na tak ważną cechę, jaką jest wodoodporność produktu. Naklejki są niezwykle trwałe i wytrzymałe – niestraszne im nawet ekstremalne warunki pogodowe, ponieważ są one odporne na opady atmosferyczne, promienie słoneczne, piasek, błoto i wiele innych.

Ponadto, dobrej jakości naklejki są odporne na ścieranie, więc masz pewność, że posłużą Ci one długi czas. Jest to możliwe za sprawą laminatu, który stanowi tworzywo, pod którym nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Dzięki temu naklejka świetnie się prezentuje i nie trzeba męczyć się z nierównościami na jej powierzchni.

Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że otrzymując zakupione naklejki, są one od razu gotowe do użycia – nie trzeba ich wycinać. Wystarczy usunąć folię ochronną i przykleić produkt na gładką (i czystą) powierzchnię.

źródło zdjęć: freepik.com