© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Auto Spa w mieście Olsztyn – gdzie skorzystać z tego typu usług?

Auto SPA
 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Recepta na polepszenie wyglądu twojego samochodu może być prostsza, niż Ci się wydaje.

Wystarczy regularne wykonywanie tzw. Auto Spa. Olsztyn posiada na swojej mapie wyjątkowe miejsce do wykonywania pełnego zakresu usług tego rodzaju. Gdzie je odnajdziesz oraz czym ugoszczą twój samochód? Dowiesz się tego poniżej!

Co wchodzi w skład Auto spa?

SPA kojarzy nam się z szeregiem usług, jaki można wykonać dla polepszenia stanu skóry. Dokładnie tak samo wygląda to w przypadku SPA samochodowego. Jest to proces mycia auta, który ma za zadanie nie tylko oczyścić go z brudu, ale również wypielęgnować. Dotyczy to zewnętrznej części samochodu, a także wewnętrznej. Jeśli chcesz mieć pewność wysokiej jakości wykonywanych czynności wybierz studio detailingowe Bling Factory!

auto spa olsztyn

Car Detailing to nie jest zwykłe mycie

Jest to miejsce specjalizujące się w kompleksowej obsłudze detailingowej samochodów. Oprócz działań renowacyjnych oraz ochronnych firma przeprowadza również szereg usług myjących i pielęgnujących samochód w ramach oferty Auto SPA. Do wykonywania ich Bling Factory korzysta tylko z markowych i certyfikowanych kosmetyków, dzięki którym mycie auta będzie bezpieczne, a lakier nie zostanie zarysowany. Myjnia detailingowa auta to nie zwykłe i powierzchowne mycie. To dbałość o nawet najmniejszy szczegół, połączona z profesjonalnym wykonaniem usług. Tak wykonane auto SPA jest inwestycją owocującą przedłużeniem zachwycającego wyglądu samochodu na długie lata. Dodatkowo nie musisz martwić się o jakiekolwiek samodzielnie czyszczenie auta – w Bling Factory uzyskasz pełen pakiet usług myjących karoserię, felgi, szyby, tapicerkę oraz całe wnętrze. Wykonując tutaj auto spa, cennik rozpoczyna się od 100 zł! Już od tak niewielkiej kwoty możesz uzyskać usługi pielęgnujące, wykonane z największą precyzją. Pamiętaj, że Bling Factory to marka specjalistyczna, ceniąca sobie perfekcjonizm w oferowanych usługach, a także wyróżniająca się niebywałą dbałością o jakość stosowanych kosmetyków i narzędzi.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry