© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Futro polerskie – jakie wybrać?

Futro polerskie
 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Każdy właściciel samochodu powinien zadbać o odpowiedni stan karoserii. Warto od czasu do czasu ją wypolerować. Codzienna eksploatacja i warunki atmosferyczne sprawiają, że na lakierze auta pojawiają się niewielkie uszkodzenia i rysy. Tego rodzaju skazy można zniwelować właśnie przy użyciu futra polerskiego. Dzięki polerowaniu nabłyszczysz i odświeżysz lakier, przez co auto będzie wyglądało jak nowe. Jednak, aby osiągnąć pożądany efekt, należy wybrać odpowiednie futro. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie sprawdzi się najlepiej, przeczytaj poniższy artykuł.

Dlaczego warto zainwestować w futro polerskie?

Wiele osób zastanawia się, co będzie lepsze: futro polerskie czy gąbka? Oczywiście oba produkty umożliwiają wypolerowanie auta, jednak futro gwarantuje znacznie mocniejsze efekty. Dzięki niemu można pozbyć się nawet głębszych rys, które znacznie obniżają estetykę pojazdu. Futra polerskie Ekemichal doskonale nadają się do korekty lakieru i niwelowania mocnych zarysowań. Świetnie sprawdzają się do polerowania starszych aut, posiadających twardą i mocno zniszczoną karoserię. Warto dodać, że przy pomocy futra można pozbyć się lekkich zarysowań bez użycia materiałów ściernych. Poleca się stosowanie ich w połączeniu z mleczkiem grubościennym oraz specjalnymi pastami.

Jakie futro polerskie wybrać?

Chcesz wybrać odpowiednie futro polerskie? Dostosuj jego rozmiar do powierzchni, którą zamierzasz wypolerować. Następnie zastanów się nad materiałem produktu. Na rynku bardzo popularne są futra polerskie z wełny jagnięcej i merynos. Są one w pełni naturalne i umożliwiają osiągnięcie wyjątkowych efektów. Warto wiedzieć, że wełna zachowuje się całkiem inaczej podczas polerowania niż materiały sztuczne, gdyż posiada inne parametry. Jest ona skuteczna i bardzo trwała. Futra z wełny sprawdzą się wśród osób, które regularnie polerują auta. Dedykowane są one również fachowcom prowadzącym swój warsztat.

Gdy już wybierzesz odpowiednie futro, poszukaj w sklepie pasty lub mleczka grubościernego. Dzięki tym substancjom skutecznie usuniesz rysy bez konieczności używania materiału ściernego.

Najlepsze futra polerskie – propozycje

Jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniego futra polerskiego, skorzystaj z poniższych propozycji. Znajdziesz wśród nich wyłącznie wysokiej jakości produkty, doceniane przez wielu klientów.

Futro polerskie Ekemichal 100% wełna jagnięca ø 205 mm

futro polerskie 100 wełna jagnięca o średnicy 205 mm

Pierwszą propozycją jest futro polerskie wykonane z wełny jagnięcej. Przeznaczone jest ono do usuwania defektów z lakierowanych powierzchni. Doskonale sprawdzi się w warsztatach motoryzacyjnych oraz firmach związanych z branżą lakierniczą. Futro z wełny jagnięcej gwarantuje najlepsze efekty i jest dedykowane osobom, którym zależy na wysokiej jakości produktach wykonanych z naturalnych materiałów. W sklepie Ekemichal znajdziesz ten model futra również w innych wymiarach.

Futro polerskie Ekemichal 100% wełna merynos ø 150 mm PREMIUM

futro polerskie 100 wełna merynos o średnicy 150 mm premium

Świetną propozycją jest również wysokiej jakości futro polerskie wykonane z wełny merynos. Ten rodzaj włókna naturalnego charakteryzuje się wyjątkową lekkością, termoregulacyjnością i elastycznością. Ponadto produkty z wełny merynos można z łatwością wyczyścić. Warto dodać, że futra z tego rodzaju włókna są odporne na wysokie temperatury i działanie promieniowania UV. Zatem, inwestując w takim produkt, można cieszyć się nim przez bardzo długi czas.

Jakie futro polerskie wybrać - podsumowanie

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wysokiej jakości naturalnych futer polerskich, sprawdź ofertę Ekemichal. Wśród asortymentu znajdziesz szeroki wybór futer wykonanych z wełny jagnięcej oraz merynos. W sklepie Ekemichal dostępne są produkty w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością zamówisz model dopasowany do swoich wymagań i potrzeb. Ponadto na stronie ekemichal.pl możesz kupić specjalne pasty polerskie, które w połączeniu z futrem zagwarantują Ci niezwykłe efekty. Dzięki tym produktom Twój pojazd odzyska dawny blask i będzie wyglądał jak z salonu. Przy pomocy futer polerskich skutecznie usuniesz z niego rysy i delikatne uszkodzenia lakieru.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry