© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepsza wypożyczalnia quadów w Trójmieście

wypożyczalnia quadów
 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Po co siedzieć w domu, skoro można aktywnie spędzić czas? Co więcej, nie trzeba biegać, spędzać godzin na siłowni lub pływać. Wystarczy... wypożyczyć quada! Nasza wypożyczalnia quadów Gdańsk Pruszcz Gdański to wyspecjalizowany podmiot, który oferuje Państwu dostęp do nowych i całkowicie bezpiecznych quadów.

Bezpiecznie, szybko i z nutką adrenaliny

Jazda quadem to doskonała rozrywka w dobie pandemii. My nie boimy się koronawirusa! Realizujemy nasze usługi w pełni bezpiecznie i to z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego. Każdy z quadów poddany jest odpowiedniej dezynfekcji, dzięki której nie ma obaw o transmisję wirusa. Poza tym zabawa z quadem jest całkowicie bezpieczna. Trasy są poprowadzone w ten sposób, by móc zapewnić użytkownikom maksimum bezpieczeństwa. Poza tym taka forma rozrywki jest idealna dla każdego, kto lubi nieco więcej adrenaliny.

Dlaczego warto jeździć z nami?

Oferujemy Państwu wynajem quadów Trójmiasto Pomorskie na specjalnych, preferencyjnych warunkach. Jakich?

  1. Nasze quady mają naprawdę dużą moc. Każdy z nich posiada pojemność około 500 cm sześciennych, co całkowicie wystarczy, by móc poruszać się po naszych wymagających trasach.
  1. Jazda quadami nie wymaga ani doświadczenia, ani żadnych umiejętności. Nasze jednostki posiadają automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu nauka jazdy na nich ogranicza się do zaledwie... kilku minut.
  1. Oferujemy prosty sposób rozliczeń. Udostępniony Państwu quad jest czysty i zatankowany do pełna. Po zakończonej zabawie, klient jest zobowiązany oddać pojazd w dokładnie takim samym stanie. Bez obaw - quady palą naprawdę niewiele.
  1. Oferowane przez nas quady są zaprojektowane specjalnie na potrzeby osób, które szukają wrażeń w terenie leśnym i podmokłym. Nasz sprzęt nigdy Was nie zawiedzie!

wynajem quadów

Które trasy warto wybrać?

Nasza wypożyczalnia quadów Gdańsk Pruszcz Gdański oferuje Klientom możliwość skorzystania z rozbudowanych i zaawansowanych tras. Różnią się one między sobą stopniem trudności, dzięki czemu każdy miłośnik quadów znajdzie w nich coś dla siebie.

Co można znaleźć na naszych trasach? Mówiąc prościej - wszystko, oprócz nudy! Dostępne są tu długie, szybkie i szutrowe trasy, a także drogi z dużą zawartością błota. Nie brakuje tu też bardziej wymagających odcinków, które obfitują w ostre skręty, szybkie zjazdy, gwałtowne wzniesienia i jeszcze efektywniejsze spadki. A jeśli ktoś szuka naprawdę mocnych wyzwań, to Gdański Tor Motocrossowy jest właśnie dla niego. Tak, jest to ten tor, na którym całkiem niedawno organizowano Mistrzostwa Europy Quadów. Nic więc dziwnego, że oferujemy wynajem quadów Trójmiasto Pomorskie na najwyższym poziomie.

Czas na podsumowania

Jeśli szukają Państwo dużej dawki adrenaliny i to w niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego, to nasza wypożyczalnia quadów Gdańsk Pruszcz Gdański służy Państwu pomocą. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który oddaje do dyspozycji klientów najlepszy i prosty w obsłudze sprzęt.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, serdecznie służymy pomocą. Do zobaczenia na torze!

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry