© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nie ważne co się wydarzy – Wrócisz do domu

 |  Redakcja  |  Transport i motoryzacja

Firma Europ Assistance, światowy lider usług ubezpieczeniowych, stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwia nam życie, podczas niespodziewanych trudności związanych z podróżą.

Assistance, jest dobrowolnym ubezpieczeniem, dzięki któremu otrzymamy pomoc nie tylko w wyniku wypadku, ale także podczas awarii oraz kradzieży auta. Usługę możemy nabyć bez większego trudu, chociażby jako dodatek do naszego OC i AC.

Niespodziewana usterka, przez którą nie można kontynuować jazdy, przebita opona lub uszkodzony samochód, to tylko niektóre z częstych awarii, które dopadają kierowców podczas codziennej jazdy samochodem. W takich sytuacjach rzeczą najpewniejszą jest skorzystanie z pakietu assistance.

Co kryje się za tą nazwą? Co oferuje nam taki pakiet i co przysługuje nam w jego ramach?

Główną zaletą assistance jest dostępność i szybkość działania. Wachlarz oferty jest rozbudowany i może być dostosowany indywidualnie do potrzeb danego klienta. Istnieją pakiety między innymi dla: młodych matek, seniorów , singli oraz pakiety biznesowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzięki zwiększonym zainteresowaniem pakietami assistance powstaje wiele niestandardowych ofert dostępnych dla każdego. Warto przed podpisaniem umowy dopytać się czy wybrana przez nas oferta obejmuje pomoc w razie kolizji, awarii, braku paliwa lub zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. Czy możemy liczyć na pokrycie kosztów holowania i gdzie dane auto zostanie odstawione.

Podczas wakacji i ferii zimowych ofertą wartą uwagi jest krótkoterminowy pakiet w przedziale od 10 do 16 dni, który ubezpieczy nasz samochód na wypadek awarii, podczas długich i wymagających tras, kierujących nas na upragniony wypoczynek.

Użyteczna może okazać się nasza wiedza dotycząca tego, w jaki sposób możemy wykorzystać wykupione przez nas ubezpieczenie, dlatego kluczowe jest by dokładnie sprawdzić co kryje w sobie wybrana przez nas oferta. Daje nam to pewność, że całodobowo mamy oferowaną oczekiwaną pomoc, na wypadek trudnych sytuacji.

Warto zatem wybrać rozszerzony zakres usług ubezpieczeniowych, by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdej zaistniałej sytuacji. Rodzinny wypoczynek, codzienna jazda samochodem czy służbowa trasa zdecydowanie przeminą spokojniej, gdy będziemy mieć pewność, że w każdej chwili mamy dostęp do pomocy serwisowej, informacyjnej prawnej oraz medycznej.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry