Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Dlaczego warto wymienić skaner Motorola MC9090 na nowy model?

magazyn
Źródło zdjęć: pexels.com
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Skanery wykorzystywane w magazynach, centrach logistycznych i handlu detalicznym pozwalają na wygodne skanowanie produktów i łatwe wprowadzanie ich do systemu. Rozwój technologiczny sprawia jednak, że jeszcze niedawno używane skanery obecnie posiadają pewne niedociągnięcia. Takie urządzenia jak Motorola MC9090 zasługują obecnie na wymianę. Nowszy model oznaczony, jako MC9190 to zupełnie inne podzespoły i gwarancja efektywniejszego działania. Pozwala sprawniej skanować towary, a także wykazuje poprawę bardzo wielu funkcji. Przedstawiamy główne korzyści płynące z wymiany sprzętu na nowy.

Motorola MC9090 to niższa wydajność i problemy z siecią

Skanery MC9090 obecnie charakteryzują się bardzo często niewystarczającą wydajnością. Słabszy procesor i mniej pamięci RAM niż w następcy sprawiają, że skaner może już niedomagać. Tyczy się to głównie osób pracujących na aplikacji dedykowanej, w której łatwo zauważyć spowolnienie. Terminal może w efekcie utrudniać pracownikom efektywne wykonywanie powierzonych zadań. To z kolei skutkuje stratami generowanymi przez przedsiębiorstwo.

Motorola symbol MC9090 miewała również problemy z działaniem karty sieciowej. Zwłaszcza w intensywnie używanych skanerach można spotkać się z problemem zerwania połączenia. W nowszym modelu dzięki zastosowaniu zupełnie innej karty sieciowej problem został wyeliminowany. Użytkownicy mogą być pewni, że bez problemu uda się zeskanować każdy produkt w każdych warunkach. Pozwoli to cieszyć się sprzętem i korzystać z niego w maksymalnie efektywny sposób.

Motorola symbol MC9090 to niższy komfort użytkowania niż w następcy

Nowy model wyróżnia także większa wygoda obsługi. Wpływa na to m.in. ekran z wyższą jasnością. Dzięki temu nowszy model w przeciwieństwie do MC9090 G może być używany także na zewnątrz w pełnym słońcu. Daje możliwość łatwego odczytywania danych wyświetlanych na terminalu i wpływa na zadowolenie z pracy. Dodatkowo dzięki wyższej rozdzielczości wyświetlane informacje są jeszcze bardziej czytelne.

MC9190 to również udoskonalony laser. Urządzenie samo dostosowuje się do odległości skanowania i pozwala na łatwe odczytywanie kodów kreskowych. Dzięki temu pracownicy są w stanie bardzo komfortowo wykonywać wszystkie zadania. Różnica względem skanera Motorola MC9090 jest widoczna już przy pierwszym użyciu. Chcąc zadbać o komfort zatrudnionych osób, warto zatem wymienić termin na nowszą generację.

Następca Motorola MC9090 również jest trwały

Motorola symbol MC9090 słynęła przede wszystkim z trwałości i odporności na wielokrotne upadki. Nawet upadek z dużej wysokości nie wpływał na model MC9090 G i pozwalał na dalsze korzystanie z niego. W nowym modelu, który jest wyposażony w innowacyjne funkcje nie zapomniano o tej kwestii. Dokładnie ta sama obudowa sprawia, że terminal jest tak samo trwały i może być używany w każdych warunkach. Dodatkowo w przypadku uszkodzenia można skorzystać z gwarancji, która daje możliwość bezpłatnej naprawy uszkodzeń. Pracodawcy, którzy zapamiętali terminal motorola mc9090, jako niezwykle trwały nie muszą obawiać się o jakość przy następcy.

W jakich sytuacjach postawić na wymianę?

Wiele firm wykorzystujących terminal MC9090 G powinno rozważyć wymianę w pewnych sytuacjach. Przede wszystkim warto kupić nowe modele, gdy starsze terminale są już wyraźnie zużyte i nie działają poprawnie. Dobrym momentem na zmianę jest także aktualizacja sprzętu. Wprowadzenie nowych terminali pomoże zwiększyć efektywność prac magazynowych. Również w sytuacji, gdy terminal MC9090 G generuje wysokie koszty serwisowe, warto postawić na nowe modele. Urządzenia na gwarancji to pewność bezproblemowego działania przez kilka kolejnych lat.