Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kasy fiskalne all in one - dlaczego warto?

all in one posnet-vero
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

W dzisiejszych czasach, gdy przedsiębiorcy zastanawiają się nad wyborem optymalnego systemu fiskalnego, pojawia się pytanie, co będzie najlepsze – kasa fiskalna, drukarka fiskalna, czy może inne rozwiązanie? Warto rozważyć sprytną i kompleksową alternatywę, jaką są kasy fiskalne all in one. To rozwiązanie otwiera przed biznesem wiele możliwości. Czym więc charakteryzują się te innowacyjne urządzenia i dlaczego warto sięgnąć właśnie po nie? O tym szerzej w niniejszym artykule.

Czym są Urządzenia all in one?

Urządzenia all in one to coś więcej, niż kasy fiskalne. To zintegrowane platformy POS (point of sale) z wbudowaną drukarką fiskalną oraz aplikacją sprzedażową. Kompaktowe i ergonomiczne, pozwalają na pracę także w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Ich wszechstronne możliwości sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem dla różnego rodzaju lokali sprzedażowych, takich jak cukiernie, piekarnie, warzywniaki, sklepy mięsne, skalpy warzywne. Szczególnie mocno all in one doceniane są przez gastronomię. Urządzenia all in one są kompaktowe i ergonomiczne, pozwalają na pracę nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wyposażone są w niezbędne interfejsy, takie jak WiFi, Bluetooth, ethernet czy wejście USB, gwarantując kompatybilność sprzętową i umożliwiając współpracę z różnymi urządzeniami, takimi jak szuflada wielonapięciowa, waga, terminal płatniczy lub skaner kodów kreskowych. Dzięki temu możliwe jest zbudowanie kompleksowego i wydajnego stanowiska sprzedażowego w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zakup all in one to niski koszt początkowy

Wiele kas all in one jest dostępnych w atrakcyjnej cenie w ramach agencyjnego systemu sprzedaży. Eliminuje to konieczność inwestowania z zakup kilku urządzeń, np. w osobny POS, drukarkę fiskalną i specjalistyczne oprogramowanie. Przykładem jest Posnet Vero. Urządzenie to umożliwia zbudowanie kompleksowego i wydajnego stanowiska kasowego, łącząc w sobie POS, drukarkę fiskalną oraz oprogramowanie sprzedażowe. W przypadku Vero, na start użytkownik kupuje jedynie drukarkę fiskalną online. Natomiast POS i program sprzedażowy - pozostałe elementy Vero - może wynająć. Dodatkowo, użytkownik może skorzystać z ulgi Urzędu Skarbowego i odliczyć sobie do 700 zł za zakup drukarki jako pierwszego urządzenia fiskalnego, zmniejszając w ten sposób koszty inwestycji. Vero zapewnia stabilność pracy, a wszystkie komponenty są ze sobą kompatybilne i objęte gwarancją jakości.

Vero all in one - kompletne rozwiązanie fiskalne

Kasa fiskalna all in one Vero idealnie sprawdzi się w wielu branżach. Wyposażona jest w ekran dotykowy o przekątnej 10,1" i rozdzielczości 1280x800, co sprawia, że jest funkcjonalna i czytelna. Urządzenie jest wyposażone w wyrzutowy mechanizm drukujący oraz 60 m rolkę papieru, co zwiększa jego wydajność. Z Posnet Vero można połączyć dodatkowe urządzenia m.in. przez WiFi, Bluetooth, ethernet czy USB.

Dedykowana aplikacja sprzedażowa do Vero umożliwia pełne zarządzanie procesem sprzedaży. Mowa tu o GoPOS - rozwiązaniu chmurowym, oferującym dostęp do danych z każdego miejsca na świecie.

Vero spełnia również wymagania techniczne, które konieczne są do obsługi e-paragonów.

Gdzie kupić kasę all in one?

Sprzedażą urządzeń, takich jak kasa czy drukarka fiskalna all in one zajmują się autoryzowane punkty sprzedaży urządzeń fiskalnych. Działają one w całej Polsce, oferując sprzęt sprawdzonych producentów, także za pośrednictwem sklepów online. Firmy te nie tylko specjalizują się w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń fiskalnych. Oferują także pełne doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów do nich.

Autoryzowany sklep zapewni także profesjonalną opiekę serwisową, szkolenie z obsługi zakupionego sprzętu, a nawet pomoże w dopełnieniu formalności przy odliczeniu 700 zł z Urzędu Skarbowego za zakup pierwszego urządzenia fiskalnego. Konsultanci w takim sklepie posiadają wiedzę nie tylko na temat oferowanych kas, drukarek, bileterek czy terminali płatniczych, ale także specyfiki różnych branż, co jest kluczowe przy wyborze kasy fiskalnej. Warto zatem wybierać autoryzowane punkty sprzedaży, by mieć pewność, że kupimy dobre jakościowo urządzenie, na gwarancji, które będzie odpowiednio dobrane do profilu naszej działalności i spełni nasze oczekiwania.