Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wyposażenie pralni przemysłowych i hotelowych – sprawdź elastyczną ofertę Electrolux Professional

electrolux professional poland
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Sukces w branży pralnictwa nie zależy wyłącznie od samego istnienia pralni. Kluczem do przyciągnięcia klientów i maksymalizacji zysków jest właściwe wyposażenie pralni, które nie tylko zapewni doskonałą jakość usług, ale także sprosta rosnącym oczekiwaniom klientów. Przedstawiamy kluczowe elementy wyposażenia, które mogą być definicją sukcesu Twojej pralni przemysłowej.

Rodzaje maszyn w ofercie Electrolux Professional dla pralni przemysłowych

Electrolux Professional – firma znana ze swojej wszechstronnej oferty dla pralni przemysłowych, prezentuje swoim partnerom szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań. Dla małych i średnich przedsiębiorstw proponuje serię myPRO, która skupia się na solidności i efektywności. Z kolei dla firm o bardziej zaawansowanych potrzebach pralniczych oferuje zaawansowane technologicznie urządzenia laboratoryjne, umożliwiające precyzyjne dostosowanie procesów prania do różnorodnych tkanin. Dla większych firm i pralni przemysłowych dostępne są pełne zestawy pralnicze, które nie tylko obejmują pralki i suszarki, ale także wszystkie niezbędne akcesoria. Electrolux Professional wyróżnia się tym, że potrafi dostosować swoje rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdej pralni i jej właściciela, co sprawia, że jest godnym zaufania partnerem.

pralnie przemysłowe

Seria MyPRO dla pralni przemysłowych od Electrolux Professional

Seria MyPRO zasługuje na szczególną uwagę, ze względu na swoje szerokie możliwości, jakie dają unikatowe programy i właściwości pralek przemysłowych, magli parowych i suszarek z tej serii. Najważniejsze cechy produktów z serii MyPRO od Electrolux Professional to:

  • Żywotność – maszyny są sprawne nawet 3 razy dłużej niż te tradycyjne używane w gospodarstwach domowych;

  • Szybkość – pralki przemysłowe posiadają programy, które piorą nawet o 50% szybsze niż te zwykłe;

  • Ekonomiczność – maszyny MyPRO wyposażone są w bębny SpeedCare, które nie tylko obniżają koszt pojedynczego prania, ale także skracają czas prania. Są też wyposażone w automatyczną kontrolę wilgotności opartą na systemach AI;

  • Higiena – łatwość czyszczenia wszystkich części pralek, suszarek i magli dają właścicielom gwarancję pracy w czystości, zgodnie z zasadami BHP.

wyposazenie pralni komercyjnych

Pralnie hotelowe – gwarancja efektywności ze sprzętem Electrolux Professional

W branży hotelowej, gdzie czystość i efektywność są nieodłącznymi elementami, pralnie hotelowe stanowią kluczowe ogniwo w zapewnianiu doskonałej obsługi gości. Dzięki wyposażeniu pralni Electrolux Professional, hotele mogę być pewne tego, że nadążą z obsługą gości pod względem czystości. Linia myPRO, pralko-suszarki, pralki ekstrakcyjne oraz suszarki bębnowe, zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach, są idealnym rozwiązaniem dla hoteli o różnych potrzebach i rozmiarach. Dzięki technologicznie zaawansowanym urządzeniom laboratoryjnym Electrolux Professional hotele mogą osiągnąć precyzyjne i efektywne procesy prania, co przekłada się na zadowolenie gości i optymalne wykorzystanie zasobów. Pełne zestawy pralnicze, kompleksowo dostosowane do indywidualnych wymagań hoteli, są kluczem do osiągnięcia doskonałych rezultatów przy minimalnym zużyciu energii i wody. Pozycja i zaufanie marki Electrolux Professional daje pralniom hotelowym pewność, że ich działalność będzie prowadzona na najwyższym poziomie efektywności i profesjonalizmu.

wyposażenie pralni electrolux professional

Skontaktuj się z Electrolux Professional i zarabiaj na pralnictwie

Jeśli chcesz wdrożyć dobrej jakości wyposażenie pralni do swojego biznesu, skontaktuj się z Electrolux Professional www.electroluxprofessional.com/pl/. Firma jest zawsze chętna, by pomóc Ci ulepszyć dotychczasową działalność. W razie jakichkolwiek pytań napisz lub zadzwoń, a osoba odpowiedzialna rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości związane z branżą pralnictwa.