Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Naprawa aparatów Canon - serwis pogwarancyjny w Warszawie

aparat Canon
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Zepsuta lustrzanka wcale nie musi lądować na dnie szafy. Warto zabrać sprzęt do specjalistów, którzy przywrócą mu dawną świetność. Naprawa aparatów Canon w Warszawie bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu. Jeśli szukasz dokładnego serwisu pogwarancyjnego, sprawdź nasze możliwości.

Serwis aparatów, obiektywów i lornetek

Specjalizujemy się w naprawach aparatów marki Canon i Nikon, często trafia też do nas sprzęt Pentax, Hasselblad, Olympus i innych firm. Aparaty cyfrowe i analogowe często zostają zanieczyszczone przez pył i kurz podczas pracy w terenie. Dlatego w ofercie znajduje się także usługa starannego czyszczenia matrycy wraz z komorą lustra.

Kłopoty z lampą błyskową? Z łatwością je rozwiążemy. Obiektyw nie działa tak, jak powinien? Przynieś go do naszego serwisu. Zepsuty sprzęt można także przesłać do nas kurierem i odebrać z dostawą do domu. Jeśli nie jesteś pewny, czy jesteśmy w stanie zająć się konkretnym modelem i usterką aparatu, zapraszamy do kontaktu.

Naprawa aparatu w serwisie fotograficznym

Awarie i usterki zależą od modelu aparatu, jego wieku oraz warunków użytkowania. Wieloletnie doświadczenie z marką Canon pozwala nam zauważyć pewne prawidłowości. Najczęściej zdarza się uszkodzenie ekranu LCD, które objawia się problemem z wyświetlaniem obrazu lub widocznym pęknięciem ekranu.

W branży fotograficznej przeważają też kłopoty z matrycą, w postaci szumu na zdjęciach lub zniekształcenia w obrazie. W takim wypadku konieczna będzie wymiana lub czyszczenie matrycy. Usterki związane z migawką, z zasilaniem, problemy z autofokusem, z przetwarzaniem obrazu - jako pasjonatom żaden z tych tematów nie jest nam obcy.

Serwis obiektywów oraz lornetek

Chociaż nasza specjalizacja to firma Canon i Nikon, ponad 30-letnie doświadczenie w serwisach sprzętu fotograficznego pozwala nam się zająć również obiektywami i lornetkami. Obiektyw jest sercem aparatu i musi działać bez zarzutu - dlatego chętnie naprawimy zarówno drobne, jak i poważne usterki. 

Jak wygląda naprawa aparatu w praktyce?

Już w ciągu 24 godzin od otrzymania aparatu fotograficznego wykonujemy bezpłatną wycenę naprawy. Ponadto nie muszą Państwo przyjeżdżać do nas z uszkodzonym aparatem. Wystarczy zamówić kuriera, który przewiezie aparat przed i po naprawie. Po skończonym serwisie, udzielamy gwarancji na rok na bezawaryjne użytkowanie sprzętu.

Gwarantujemy też oryginalne części do apartów konkretnej marki. Jeśli szukasz naprawy aparatów fotograficznych w Warszawie, trafiłeś idealnie. Profesjonalne centrum sprzętu fotograficznego mieści się w samym centrum miasta, a naprawa aparatów Canon pozwoli cieszyć się z możliwości sprzętu jeszcze przez wiele lat.