Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Sklep stacjonarny z produktami Supermicro

Serwery
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Nie da się ukryć, że wszechobecna digitalizacja nieustannie postępuje w coraz większym tempie. Dotyczy to wielu dziedzin, łącznie z handlem. Obecnie aż roi się od wielu sklepów internetowych czy portali aukcyjnych. Niesie to za sobą wiele plusów, takich jak chociażby oszczędność czasu, łatwiejsze porównanie przedmiotów czy cen i oczywiście znacznie szerszy wybór. Podobnie jest w branży IT. Klienci znacznie częściej dokonują zakupów online. Nie oznacza to jednak, że tradycyjne sklepy ze sprzętem IT przestały już istnieć. Wręcz przeciwnie. Nadal mają duże grono zwolenników. Dlaczego?

Tradycyjne sklepy ze sprzętem informatycznym są pod opieką specjalistów, którzy podczas zakupów z pewnością zaoferują nam profesjonalne doradztwo, które ułatwi zakup konkretnego produktu. Ponadto mamy możliwość zobaczenia danej rzeczy na żywo, możemy podpytać o szczegóły jej działania, jak to jest z nią w praktyce. Jest to znacznie lepsze niż same suche specyfikacje. No i oczywiście nie można zapomnieć o szybkości otrzymania produktu, którym jesteśmy zainteresowani. W większości przypadków uda nam się dostać go od ręki.

Jednym ze sklepów, który cieszy się dużą popularnością wśród nabywców sprzętu IT jest krakowski Bizserver. W niniejszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę produktów Supermicro, które są oferowane w konkurencyjnych cenach. Bizserver charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w branży IT, którym bardzo chętnie dzieli się ze swoimi klientami. Mogą być Państwo pewni, że zakupy w tym sklepie będą niezwykle satysfakcjonujące.

Serwery Supermicro, ale i nie tylko!

W ofercie Bizserver, poza serwerami Supermicro, znajdą Państwo także inne produkty tej firmy, które podobnie jak serwery, oferowane są w przystępnych cenach. Systemy serwerowe o niewielkich i prostych konstrukcjach (RACK od 1U do 4U) otwierają tę długą listę, a kończy ją różnego rodzaju oprogramowanie serwerowe. Ponadto znajdą Państwo także serwery rackowe, serwery storage, szafy RACK, dyski do serwerów, UPS serwerowe, kontrolery RAID, zasilacze Supermicro, systemy Blackplane Supermicro, podzespoły serwerowe czy stacje robocze.

Resztę oferty uświetniają bardziej zaawansowane jednostki pokroju Cloud, Supermicro Blade i Supermicro Twin. Ich parametry będą odpowiednie dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Architektura x86 w połączeniu ze znanymi procesorami AMD oraz Intel, które działają w systemie Single lub Dual i zaopatrzone są w specjalnie dedykowane oddzielne płyty główne, serwery Supermicro charakteryzują się niską ceną, niezawodnością, łatwością konfiguracji i dużym fanklubem ludzi na całym świecie. Ponadto w ofercie Bizserver znaleźć mogą Państwo również systemy kasetowe oraz systemy wieżowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Akcesoria, podzespoły i części serwerowe Supermicro

We własnoręcznej konfiguracji serwerów Supermicro przydatne okazać mogą się także inne akcesoria, takie jak przewody i złączki, podzespoły bazowe typu obudowy serwerowe czy płyty główne. Ponadto w katalogu producenta Supermicro znajdziemy również podzespoły, które umożliwiają upgrade jednostek, np. UIO (Universal I/O) / WIO. Umożliwiają one elastyczną rozbudowę za wykorzystaniem dodatkowych kart I/O, które można zainstalować poprzez dołączany do płyty głównej moduł UIO/WIO. Technologia ta umożliwia dodanie trzech dodatkowych kart rozszerzeń w obudowie 1U oraz siedem w przypadku obudowy 2U. Wykorzystanie tej technologii umożliwia minimalizację liczby serwerów, które są konieczne do prowadzenia firmy. Na koniec koniecznie trzeba wspomnieć o oprogramowaniu, które jest niezbędną składową każdego systemu serwerowego.

Oferta sklepu Bizserver jest naprawdę szeroka. Bez wątpienia znajdą tam Państwo wszystko, czego szukają. Niezależnie od tego czy interesuje Państwa serwer do obliczeń, przechowywania i wymiany plików czy archiwizacji danych, Bizserver ma to, czego Państwo potrzebują.

Sklep z serwerami Bizserver zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Albatrosów 1. Serdecznie zapraszamy na zakupy lub do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Bizserver