© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


5 najlepszych inteligentnych gadżetów ułatwiających życie

smartwatch watch gt3 pro
 |  Artykuł sponsorowany  |  Technologia i IT

W dzisiejszych czasach często spotyka się inteligentne gadżety, z których niektóre mogą być bardzo przydatne w codziennej rutynie.

Inteligentny gadżet może być dowolnym rodzajem urządzenia, które działa zgodnie z protokołem łączenia z innymi sieciami oraz urządzeniami. Urządzenia te mogą być połączone za pomocą wielu protokołów bezprzewodowych, takich jak WiFi, 3G, Bluetooth i inne.

W tym artykule omówimy niektóre z niezbędnych inteligentnych gadżetów, które ułatwiają nam codzienne życie.

Inteligentny dzwonek

Inteligentny pierścień to wyjątkowe urządzenie, które ma czujniki po wewnętrznej stronie. Pomaga wykryć serce i powiadomić telefon o stanie zdrowia.

Jego konstrukcja jest dość prosta, ponieważ wygląda zupełnie jak normalny pierścień, tylko z czujnikami i sprzętem łączności.

Połączenie inteligentnego pierścienia można nawiązać przez Bluetooth z urządzeniem telefonicznym. Gdy jest podłączony i nosisz go, będzie on stale czytać twoje serce, a także ostrzega cię o wizycie u lekarza, jeśli coś jest nie tak z twoim ciałem. Chociaż tak naprawdę nie mówi, co jest nie tak, może ostrzegać przed szkodliwymi chorobami.

Inteligentny zegarek

Inteligentny zegarek jest zbudowany w taki sposób, że może z niego korzystać każda osoba. Niezależnie od tego, czy jest to pacjent, trener, turysta czy pływak. Może to być korzystne dla każdego rodzaju osoby.

Wraz z godziną i datą wyświetla również Twoje kroki, tempo pokonanego dystansu, poziom tlenu i wiele innych rzeczy.

Dzięki temu smartwatch, taki jak watch gt3 pro, może być używany jako kompas, GPS, mapa, a także telefon. Możesz na nim odbierać połączenia i SMS-y, a także umożliwia wysyłanie wiadomości ze smartwatcha.

Inteligentne urządzenie śledzące

Urządzenie Smart Tracking jest przeznaczone dla osób, które mają nawyk zapominania o rzeczach. Często zdarza się, że ludzie zapominają, gdzie schowali klucze, etui i inne ważne rzeczy.

Urządzenie Smart Tracking może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jest to urządzenie z breloczkiem, które można zainstalować w dowolnym z Twoich obiektów. Po aktywacji i połączeniu z telefonem wystarczy użyć aplikacji, aby znaleźć miejsce, w którym znajduje się Twój obiekt.

Pokazuje lokalizację Twojego obiektu na smartfonie, a także emituje dźwięk o dużej głośności, dzięki czemu użytkownik może usłyszeć, gdzie dokładnie się znajduje.

Inteligentna kamera wewnętrzna

Inteligentne kamery wewnętrzne mogą być bardzo przydatne, gdy masz w domu bezcenne i ważne przedmioty. Co więcej, może być również przydatny do celów bezpieczeństwa.

Po zainstalowaniu go w domu możesz uzyskać do niego pełny dostęp w telefonie. Główną jego cechą jest to, że ma w sobie czujnik ruchu. Rejestruje wszystkie ruchy w domu i uczy się z nich wspólnych gestów i stylów

Oznacza to, że jeśli zdarzy się, że ktoś obcy lub nowa osoba, zwierzę lub pojazd dostanie się do twojego domu, zaalarmuje Twój telefon i poinformuje Cię o podejrzanej aktywności.

Inteligentna żarówka LED

Inteligentna żarówka LED nie wygląda mniej niż magicznie. Można go zainstalować w dowolnym miejscu w domu i można go podłączyć do smartfona za pośrednictwem aplikacji.

Gdy uzyskasz nad nim kontrolę, możesz go używać tak, jak chcesz, dopóki nie będziesz mieć Wi-Fi w swoim telefonie. Możesz kontrolować kolor światła, jasność, a także moc, używając tylko telefonu.

Jeśli jesteś w nastroju imprezowym lub oglądasz film, możesz zgodnie z nim manipulować światłami. Daje Ci to pełny dostęp do tego, jak środowisko może wyglądać w Twoim domu.

Co więcej, osoby, które dużo podróżują, mogą również z niego korzystać, ponieważ zwykle zapominają wyłączyć światło lub chcą je włączyć w ciemności. Wszystko, co muszą zrobić, to dotknąć ekranu telefonu, aby uzyskać wyniki.

Dolna linia

Cały świat staje się inteligentny i korzysta z inteligentnych technologii i gadżetów. Mogłoby być wspaniale, gdybyś sam się tym ulepszył.


Artykuł nie jest sponsorowany przez markę Huawei

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry