© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Rezone - aplikacja do zarządzania nieruchomościami

nieruchomości
Źródło zdjęć: Adobe Stock
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Inwestując w nieruchomości na wynajem nie można zapominać, że należy również nimi odpowiednio zarządzać. Automatyzacja powtarzalnych procesów nie tylko uwalnia czas, ale przekłada się także na wzrost rentowności. Aby to osiągnąć wystarczy zacząć korzystać z dedykowanej aplikacji do zarządzania nieruchomościami, jaką jest Rezone.

Funkcjonalność Rezone

Rezone to aplikacja do zarządzania nieruchomości, która oferuje bogatą funkcjonalność oraz obsługę nieograniczonej liczby umów najmu. Jest to narzędzie, które umożliwia nie tylko bezproblemowe grupowanie nieruchomości, ale również możliwość odpowiedniego filtrowania danych, czy sporządzania raportów. Rezone pozwala również określać warunki opłat zawartych w umowach, a następnie kontrolować ich rozliczenia zgodnie z wprowadzonymi zasadami. Oprócz tego aplikacja umożliwia rozliczanie mediów, czy przechowywanie w chmurze wszystkich dokumentów, takich jak umowy, faktury, czy różnego rodzaju regulaminy. Dzięki temu są one gromadzone w jednym, bezpiecznym miejscu. Wprowadzenie odpowiednich danych do systemu sprawia również, że Rezone będzie wysyłało powiadomienia o wygasających polisach ubezpieczeniowych, czy zbliżających się terminach przeglądów.

Zalety aplikacji do zarządzania nieruchomościami

Aplikacje do zarządzania nieruchomościami to narzędzia, które zdecydowanie ułatwiają obsługę wynajmowanych nieruchomości. W przypadku Rezone zaletą jest z pewnością wybór 1 z 3 pakietów, dzięki czemu można dopasować usługę do indywidualnych potrzeb. Co więcej, aplikację można również bezpłatnie wypróbować, co pozwoli osobiście przekonać się o jej zaletach. Zaliczyć można do nich z pewnością czytelny interfejs oraz mobilność, co sprawia, że można zarządzać nieruchomościami, czy mieć wgląd do dokumentów z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Oczywiście korzystanie z aplikacji jest w 100% bezpieczne, ponieważ jest ona zabezpieczona przy użyciu najnowszych technologii.

Podsumowując należy stwierdzić, że korzystanie z aplikacji Rezone wpływa nie tylko na wygodę, ale pozwala również zoptymalizować zarządzanie nieruchomościami. Automatyzacja oszczędza czas oraz ogranicza koszty.

Zobacz więcej: Oprogramowanie do zarządzania wynajmem nieruchomości

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry