Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Microsoft Windows 10 – system przyjazny dla użytkownika

system operacyjny
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Współczesny pracownik codzienne czynności wykonuje w oparciu o specjalistyczny sprzęt. Jego rodzaj uzależniony jest bezpośrednio od branży, w jakiej firma działa. Wiele stanowisk wyposażonych jest w komputer, bez którego nie byłaby możliwa realizacja wielu działań.

Współczesny pracownik codzienne czynności wykonuje w oparciu o specjalistyczny sprzęt. Jego rodzaj uzależniony jest bezpośrednio od branży, w jakiej firma działa. Wiele stanowisk wyposażonych jest w komputer, bez którego nie byłaby możliwa realizacja wielu działań. Urządzenie wzbogacone musi być w profesjonalne oprogramowanie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Czym jest Microsoft Windows 10 i Microsoft Office 2021?

Microsoft Windows 10

Microsoft Windows 10 – niezawodny system operacyjny

Microsoft jest czołowym producentem oprogramowania, dostarczającym swoje produkty zarówno klientom indywidualnym, jak i największym koncernom na świecie. Windows jest najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie. Ich największym atutem jest niezawodność i dokładność. Producent zadbał o maksymalne dopasowanie interfejsu do użytkownika. Możliwość korzystania z niezliczonej ilości aplikacji oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że Windows jest niezwykle łatwy w korzystaniu. Microsoft Windows 10 dysponuje wieloma ulepszeniami w porównaniu do starszej wersji. Jedną z nowych funkcji jest możliwość przesuwania palcem bądź powiększania elementów na ekranie. Technologia dotykowa to odpowiedź producenta na współczesne potrzeby użytkownika. Dodatkowo usunięty został pasek zaklęć oraz menu Start, dzięki czemu nie istnieje konieczność ich wyświetlania dla osób, które nie preferują pokazywania się funkcji cały czas. Wprowadzono także ułatwienie dla użytkowników laptopów – polegające na prostszym przełączaniu się pomiędzy trybem pulpitu a tabletem.

Innowacyjny system operacyjny o niezwykłych funkcjach

Windows 10 to ogromna aktualizacja systemu wcześniejszego. System operacyjny wzbogacony został o wiele udogodnień – w tym np. przeglądarkę Microsoft Edge. Na uwagę zasługują niewiarygodne zabezpieczenia, które pozwalają w pełni bezpiecznie korzystać z możliwości systemu, jednocześnie maksymalnie chroniąc gromadzone dane przed osobami nieuprawnionymi. Oczywiście system operacyjny nabyć należy wyłącznie ze źródła legalnego. Bezprawne rozpowszechnianie wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami prawnymi, które są wystarczającym powodem, aby nie korzystać z tego typu usługi. Windows 10 kupić możemy za pośrednictwem sklepu internetowego Teamnet-software.

Dopełnieniem urządzenia będzie pakiet Microsoft Office 2021. Zawiera on niezbędne narzędzia – Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote. Programy te niosą za sobą nieograniczone możliwości, dedykowane są natomiast klientom indywidualnym, uczniom, nauczycielom oraz firmom.