Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wymiana szybki w Apple Watch? To możliwe!

Wymiana szybki apple watch
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Twój Apple Watch Series sotkał przykry wypadek i szybka została zbita? W wyobraźni masz już rachunek za nowe urządzenie, kupione w autoryzowanym sklepie? Niekoniecznie! W naszym serwisie możliwa jest wymiana szybki czy wyświetlacza, bez konieczności całego nowego urządzenia!

Serwis Apple Watch - czy naprawa urządzeń Apple jest możliwa?

Urządzenia Apple Watch, choć bardzo zaawansowane technologicznie, są urządzeniami wyjątkowo kruchymi i delikatnymi. Elementem, który najczęściej wymaga wymiany jest szybka. Oryginalna szybka (OEM) na skutek upadku urządzenia ulega zbiciu, zarysowaniom bądź zadrapaniom, które znacząco utrudniają korzystanie z urządzenia. Wymiana szybki apple watch jest możliwa i skuteczna, co znacząco podniesie komfort użytkowania urządzenia i pozwoli na oszczędności związane z brakiem konieczności zakupu nowego sprzętu.

Wymiana szybki Apple Watch - jak przebiega?

Każda montowana w urządzeniu część poddawana jest licznym testom, których celem jest zbliżenie jej działania do części oryginalnej w jak największym  stopniu. Nowa szybka zakładana jest w sposób profesjonalny, bez wymiany całego oryginalnego wyświetlacza, bez powstawania przebarwień czy zadrapań. Właściwie niemożliwe jest stwierdzenie, czy w urządzeniu była wymieniana szybka, czy nie. Co więcej, na każdą wymienioną część udzielamy aż 6 miesięcy gwarancji, która obejmuje wszystkie typowe awarie, występujące w wyniku normalnego użytkowania  sprzętu.

Naprawa zegarka Apple

Wymiana tylnej szybki iPhone x czy innych urządzeń Apple w autoryzowanych serwisach nie jest możliwa, a wymiana całego urządzenia na nowe słono kosztuje. Serwis iPhone Kraków, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i metod, doskonale radzi sobie z wymianą zużytych czy zniszczonych elementów. Wymiana szybki, wymiana ekranu czy naprawa Apple to dla nas tylko kolejne zadanie do wykonania! Nie musisz wymieniać całego urządzenia, nasz profesjonalny serwis chętnie zajmie się naprawą Twojego sprzętu. Zegarek Apple Watch Series to urządzenie cieszące się obecnie dużą popularnością, jednak wymiana wyświetlacza czy inna naprawa do tej pory właściwie nie była możliwa. Nasz serwis oferuje wymianę wyświetlacza szybko i sprawnie, a do tego tanio. Tym, co nas cechuje jest szybka naprawa, dobry serwis i przemiła obsługa, a do tego pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. Urządzenie możesz wysłać darmowym kurierem prosto do naszego serwisu, a czas naprawy naprawdę Cię zaskoczy! Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i skorzystaj z naszych usług!