© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Naprawa uszkodzonego iPhone'a - gdzie się udać?

Naprawa uszkodzonego iPhone'a
 |  Redakcja  |  Technologia

iPhone to jeden z najpopularniejszych produktów firmy Apple. Posiadają go miliony osób, a zyski przedsiębiorstwa szacowane są na miliardy dolarów. Mimo wysokiej jakości samych telefonów, często zdarzyć się może, iż nieumyślnie dojdzie do ich uszkodzenia. Jakie są najpopularniejsze usterki oraz jak można im zaradzić?

Stłuczone szybki i zużyte baterie

Upadek iPhone'a na twardą powierzchnię z powodu pośpiechu - sytuacja, z którą prawdopodobnie utożsamić może się tysiące użytkowników. W większości przypadków nie dojdzie do poważnych uszkodzeń, lecz zdarzyć się może, iż pewnego razu pojawi się pęknięcie na ekranie urządzenia. Inną przypadłością telefonów markowanych nadgryzionym jabłkiem może być kondycja baterii. Docelowo powinna wynosić ona 100%, przy jednak kilkuletnim, intensywnym używaniu, a następnie ładowaniu iPhone'a może dojść do jej zużycia. Co zrobić w obu opisanych przypadkach? Serwis Flix Apple  może udzielić nam odpowiedniej pomocy, a więcej o niej poniżej.

Naprawa przez profesjonalistów

Serwis iPhone specjalizuje się w naprawie produktów firmy Apple, stąd warto właśnie tam kierować się ze wszelkimi problemami związanymi z posiadaną technologią. Punkty takie obecne są w każdym większym mieście, dlatego bardzo prosto znaleźć trasę prowadzącą do nich. Jak prezentują się natomiast ceny naprawy wspomnianych uprzednio usterek?

Wymiana szybki

W razie, gdy nie dojdzie do uszkodzenia właściwego wyświetlacza, problem rozwiązać może wymiana szybki w iPhone. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla naprawy całego ekranu, lecz nie da się jej wycenić w sposób ogólny. Do każdego przypadku powinno podchodzić się indywidualnie.

Wymiana baterii

Kondycja baterii na poziomie 70-80% może sprawić, iż czas działania urządzenia ulegnie znacznemu skróceniu. Co zaradzić w tym wypadku? Wymiana baterii w iPhone zazwyczaj w pełni rozwiązuje wspomniany problem. Koszt całej operacji zamyka się często w kilkuset złotych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu?

Pierwszym, a zarazem najważniejszym aspektem, jest fakt, czy dany punkt oferuje oryginalne zamienniki. Często bowiem okazać się może, iż za wymianę baterii czy też szybki zapłacimy w jednym miejscu dużo mniej, jednak przy tym otrzymamy niskiej jakości części, które nie posłużą długo. Poszukując więc odpowiedniego serwisu Apple warto kierować się rekomendacjami oraz pozytywnymi opiniami osób, które skorzystały. Stosując się do obu wspomnianych zasad można być niemal pewnym, iż naprawa przebiegnie w sposób prawidłowy.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry