Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Automatyzacja procesu zarządzania nieruchomościami - sposób na zwiększenie zysków z wynajmu

aplikacja do zarządzania nieruchomościami
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Coraz popularniejsze staje się inwestowanie w sektorze mieszkaniowym. Na polskim rynku nieruchomości coraz chętniej kupowane są jednak nie tylko mieszkania i domy, ale także lokale użytkowe. W każdym wypadku kluczowe dla inwestycji jest odpowiednie zarządzanie posiadanymi obiektami. Dowiedz się, jak usprawnić cały proces w przypadku nieruchomości komercyjnych.

  1. Innowacja w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi
  2. Aplikacja do zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi - jak działa?

Rezone 1

Innowacja w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi

Inwestycja w nieruchomości to dopiero pierwszy krok. Niezależnie od tego, czy dysponujemy jednym lokalem, czy nasz portfel inwestycyjny jest bogatszy o ich większą liczbę, w każdym przypadku rentowność przedsięwzięcia podnosi umiejętne zarządzanie obiektami na wynajem. W przypadku nieruchomości komercyjnych oznacza to konieczność dbania o komfort najemców, a także formalności związane z dzierżawą- rozliczanie mediów i refakturowanie, rozliczanie kosztów eksploatacyjnych, generowanie faktur czynszowych i dostarczanie ich najemcom, indeksację umów najmu i raportowanie informacji na temat stanu obiektu. W efekcie zarządzenie nieruchomościami zabiera dużo czasu.

Dobrym sposobem, aby usprawnić cały proces jest użycie nowych technologii. W przypadku lokali użytkowych sprawdzi się aplikacja do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi - Rezone. Program przeznaczony jest do obsługi formalności obiektów takich jak galerie handlowe, biurowce, magazyny, terminale lotnicze, parki handlowe. Nada się także w przypadku długoterminowego najmu mieszkań. Program umożliwia zebranie w jednym miejscu umowy najmu wielu najemców, a także bezpieczne i w pełni dostępne przechowywanie faktur i polis.

Aplikacja pomaga zautomatyzować cały proces zarządzania, a w efekcie zwiększyć jego efektywność.

Rezone 2

Aplikacja do zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi - jak działa?

Aplikacja do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi złożona jest z wielu modułów. Umożliwia to dopasowanie systemu to indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora. Program zbiera w jednym miejscu informacje na temat obiektu, a także umożliwia wgląd w informacje finansowe. Dodatkowo ułatwia także kontakt z najemcami, przydatny np. w przypadku usuwania usterek.

Czy aplikacja do zarządzania nieruchomościami jest niezbędna każdemu inwestorowi?

Aplikacja do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi to dobry wybór dla wszystkich inwestorów, zarówno tych posiadających tradycyjne biuro, jak i tych, którym zastępuje go urządzenia mobilne.