© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Video dozór przełom w monitoringu wizyjnym

Video dozór
 |  Redakcja  |  Technologia

Innowacyjny Video dozór różni się od klasycznego monitoringu wizyjnego. Jest to jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań na rynku, które zapewni Ci bezpieczeństwo i uchroni Twoje mienie przed włamaniem lub aktami wandalizmu.

Video dozór oferowany przez Agencję Ochrony ASCO Security jest połączeniem monitoringu CCTV, ludzkiej czujności oraz sztucznej inteligencji. W praktyce więc obraz wideo z Twojego obiektu jest zapisywany i kontrolowany na bieżąco przez pracownika ochrony a ponadto analizowany na żywo przez zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Takie wsparcie technologii maksymalizuje skuteczność nadzoru wideo oraz minimalizuje czas reagowania na zarejestrowane nieprawidłowości. Redukuje to również możliwość przeoczenia niepożądanych zajść przez błąd ludzki. Gdy ktoś naruszy Twoją prywatność, jest to błyskawicznie przekazywane do centrali ochrony. Jak dokładnie to działa?

Czym jest Video dozór?

Dozór video to zaawansowany system kamer CCTV, które nie tylko przesyłają obraz z monitorowanego nimi obiektu, dając możliwość obserwacji wizji przez człowieka. Transmitowany na żywo przekaz jest bowiem również szczegółowo analizowany na podstawie stale rozwijanych algorytmów stanowiących składową innowacyjnej i efektywnej sztucznej inteligencji. Oznacza to, że potencjalne zagrożenia, nawet te niedostrzegalne ludzkim okiem lub po prostu przeoczone, będą automatycznie wykryte oraz przekazane do centrum monitoringu systemów alarmowych ASCO Security. Z tego miejsca wykwalifikowany personel ochrony może podjąć szereg działań mających na celu ochronę mienia i ujęcie sprawców. Tymi działaniami są między innymi: wezwanie uzbrojonej grupy interwencyjnej, wezwanie właściwych służb, uruchomienie alarmu bądź wydawanie bezpośrednich komend głosowych lub nawet zdalne zamknięcie bram i rolet w budynku poprzez powiązanie systemu ochrony ze sterownikami tych urządzeń.

Inteligentny Monitoring wizyjny ASCO Security jest wysoce skuteczny, dzięki efektywnej metodzie oznaczania poszczególnych stref obiektu i instalacji zaawansowanych kamer w zasięgu każdej z nich. Doświadczeni specjaliści dzielą wyznaczone obszary w strefy, które umożliwiają detekcję ruchu oraz parametry przemieszczającego się obiektu, jak wzrost w przypadku ludzi, czy prędkość i numery rejestracyjne w przypadku pojazdów. Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje dozór video, zalecamy także instalację głośników, umożliwiających naszemu pracownikowi bezpośrednie zwrócenie się do intruza poprzez nadawanie komend głosowych na żywo, co często bez dalszych działań wpływa na zaprzestanie aktu wandalizmu i oddalenie się sprawcy.

system kamer CCTV

Postaw na innowacje w ochronie z ASCO Security

Jeśli poszukujesz naprawdę skutecznych rozwiązań, które maksymalnie podwyższą bezpieczeństwo Twojego mienia, monitoring wizyjny oparty na sztucznej inteligencji jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Dozór video z ASCO Security to najlepszy sposób na to, aby nie żałować, że podczas wtargnięcia lub włamania Twój obiekt nie był odpowiednio chroniony. 

 Zalety tego systemu to m.in.:

  • możliwość szybkiej reakcji w razie zagrożenia,
  • duża skuteczność w odstraszaniu i łapaniu intruzów,
  • szeroka gama metod zapobiegających kradzieżom i wandalizmowi,
  • dostęp do wyszkolonej i uzbrojonej Grupy Interwencyjnej (możliwość łączenia usług),
  • możliwość namierzania sytuacji łatwych do przeoczenia przez ludzi,
  • możliwość szybkiego wezwania odpowiednich służb,
  • monitorowanie każdej z wybranych stref posesji przez 24h,
  • możliwość odcięcia drogi ucieczki złoczyńcy.

Podsumowując, jeśli chcesz prawdziwego bezpieczeństwa dla siebie i swojego majątku skorzystaj z monitoringu wizyjnego w formie Video dozoru oferowanego  przez ASCO Security. Na naszej stronie możesz także obejrzeć film obrazujący wysoką skuteczność i dokładny schemat działania oferowanej przez nas usługi. Zaawansowana analiza odbieranego przez sztuczną inteligencję obrazu jest w stanie przyspieszyć interwencję i uchronić Cię przed utratą lub też zniszczeniem Twojego mienia.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry