© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Laptop małych rozmiarów - jaki wybrać?

Laptop małych rozmiarów
 |  Redakcja  |  Technologia

Laptop małych rozmiarów zdobywa coraz większe uznanie wśród użytkowników sprzętu mobilnego. Popularność przenośnych komputerów niewielkich gabarytów stała się poniekąd atutem dzisiejszego funkcjonowania. Ciągle się przemieszczamy, podróżujemy, spotykamy się z klientem i pracujemy w różnych miejscach. Małe laptopy stwarzają nam doskonałe warunki, nie tylko do pracy, ale do kontaktu ze światem w każdym miejscu. Ich specyfikacja pozwala na swobodne wykonywanie wielu czynności związanych z życiem zawodowym i osobistym. Bez problemu obejrzymy film na tego typu sprzęcie czy zagramy w prostą grę. Wygoda jest niebywała, tylko jaki wybrać laptop małych rozmiarów, aby sprawdził się w codziennym funkcjonowaniu?

Jaki kupić laptop małych rozmiarów? Cechy produktu


Nieduże laptopy są przede wszystkim kompaktowe i z łatwością mieszczą się w niewielkiej torbie czy plecaku. Są lekkie, poręczne i niezwykle wydajne, co w dużym stopniu wpływa na ich mobilność. Mały laptop posiada także inne cechy, na które warto zwrócić uwagę przy jego wyborze. Będą to:

 • Rozmiar, gdzie najpopularniejsza wielkość przekątnej to 13,3-14,1 cala. Są też 12,5 calowe oraz 10 calowe. W zależności od naszych preferencji i zapotrzebowania, wybierzemy odpowiedni dla siebie rozmiar.
 • Matryca
  W przypadku matrycy dobrze sprawdzi się matowa, która zapewni komfort użytkowy w każdych warunkach.
 • Procesor
  Laptop niewielkich rozmiarów będzie dobrze funkcjonował na popularnym procesorze Intel w wersji i5 lub Intel i7. Sprawdzi się zarówno w codziennych czynnościach jak i bardziej zaawansowanych pracach.
 • Pamięć RAM
  Jak wiemy mobilność sprzętu będzie uwarunkowana także od pamięci RAM. Minimalna wartość powinna wynosić 4GB, a optymalna to 8GB. Zawsze może być ona rozbudowana, gdzie warto na tą kwestię zwrócić uwagę decydując się na konkretny model.
 • Dysk twardy
  Małe laptopy będą doskonale pracować na szybkim i wydajnym dysku SSD.
 • System operacyjny
  Nieduże laptopy są dostępne zarówno z systemem Windows 8, czy też 10 w wersji Home i Pro. Tu również wybór będzie uwarunkowany naszymi preferencjami.
 • Bateria

Laptop małych rozmiarów wyposażony jest w energooszczędny procesor, który wpływa na dłuższą pracę baterii. Zwracajmy na tą kwestię uwagę, aby móc jak najdłużej pracować na naszym sprzęcie bez zasilania. Istnieją również modele z funkcją szybkiego ładowania, co jest również dużym atutem sprzętu mobilnego.


Małe laptopy o odpowiednich parametrach, będą idealnym rozwiązaniem dla uczniów, studentów, biznesmenów, przedstawicieli handlowych, czy też użytkowników, którzy na co dzień potrzebują mobilnego i niedużego komputera. Sprawdzą się na spotkaniach służbowych jak i towarzyskich, zastępując wielokrotnie swój większy odpowiednik czy zwyczajny notatnik. Dobrze jak będą posiadały modem 3G, dający nam swobodny dostęp do internetu. Pozostaje jeszcze zadać pytanie: Gdzie kupić? Który sklep internetowy może nam zaoferować dobrą jakość w stosunki do ceny? Sprawdźmy.

Dobry sklep internetowy - poleasingowe laptopy

Dobry sklep internetowy to przede wszystkim doświadczony sprzedawca, który cieszy się uznaniem w środowisku. Device może być tego dobrym przykładem jako lider oferujący używany sprzęt IT znanych marek. Działamy w 30 krajach i na 5 kontynentach od niemalże 25 lat. Potrafimy ocenić dobrze potrzeby naszych klientów i zaoferować najlepszy dla nich sprzęt w atrakcyjnej cenie.


Laptopy używanie niewielkich rozmiarów, które oferujemy, to w pełni sprawne komputery objęte 12-miesięczną gwarancją. Posiadają legalny system operacyjny, wytrzymałą baterię i mogą być dowolnie skonfigurowane do potrzeb użytkownika. Te lekkie i niezwykle poręczne małe laptopy charakteryzują się dobrymi parametrami, wysoką jakością i stosunkowo niską ceną, biorąc pod uwagę markę i ich możliwości. Nowe odpowiedniki o podobnej specyfikacji będą dużo droższe. Wysoka cena, automatycznie wykluczy wielu z nas z ich kupna. Natomiast poleasingowe laptopy mogą być jak najbardziej w naszym zasięgu i pozwolą spełnić marzenie o laptopie małych rozmiarów.


Jeżeli jeszcze zastanawiasz się gdzie kupić mały laptop, sprawdź ofertę Device i wybierz sklep internetowy, który w pełni sprosta twoim oczekiwaniom. Wysokiej jakości produkty objęte gwarancją, profesjonalna obsługa i fachowa pomoc to pakiet, który otrzymasz na wejściu. Zainwestuj dobrze w swój sprzęt komputerowy, aby moc się cieszyć jego wydajnością. Laptopy używane niewielkich rozmiarów mogą być tego dobrym przykładem.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry