Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Aplikacja mobilna wspomagająca ochronę

Omega Security
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Każdy chce czuć się bezpiecznie. Do zapewnienia ochrony powszechnie już wykorzystuje się nowoczesne technologie. Wygodnym narzędziem zwiększającym bezpieczeństwo osób i mienia jest aplikacja mobilna. Na czym polega jej działanie?

Ochrona w smartfonie

Smartfona ma dziś prawie każdy. Jedną z chętniej wykorzystywanych opcji jest możliwość zarządzania domowymi instalacjami – przez smartfona można sterować na przykład ogrzewaniem i w dowolnym momencie sprawdzić czy domowe urządzenia działają poprawnie.

Wszystko to ma poprawić komfort życia domowników. Aplikacja mobilna dostępna w Omega Security dba o pełną ochronę klienta. Niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywamy, można za pomocą tej aplikacji zdalnie uzbroić system alarmowy, przeprowadzić video obchody, prowadzić monitoring GPS pojazdów, odwołać alarmy i wydłużyć godziny pracy a w razie problemów aplikacja wysyła powiadomienia PUSH i pozwala szybko skontaktować się z operatorem stacji monitorowania.

Aplikacja ma też funkcję przycisku napadowego, co pozwala szybko wysłać zgłoszenie, jeśli klient znalazł się w trudnej sytuacji i potrzebuje natychmiastowego wsparcia.

Kto może z takiej aplikacji korzystać?

Aplikacja jest przeznaczona dla szerokiego grona użytkowników. Może z niej korzystać osoba prywatna, przedsiębiorcy. Jest to także świetne rozwiązanie dla administratorów budynków oraz generalnych wykonawców na budowach. Zakres funkcji można dostosować indywidualnie do potrzeb klienta, tak by aplikacja w stu procentach spełniała swoją rolę.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Posiada ona przejrzysty, intuicyjny interfejs a szybki dostęp do funkcji zapewnia wygodne menu. Każdy klient ma swoje indywidualne konto użytkownika, zabezpieczone hasłem bądź kodem co skutecznie zabezpiecza przed utratą lub wypłynięciem wrażliwych danych.

W aplikacji w każdej chwili można uzyskać podgląd obrazu z kamer znajdujących się na ochranianym obiekcie i lub zmienić ustawienia. Jest to bardzo praktyczne uzupełnienie klasycznej ochrony fizycznej, polecane wszystkim osobom, które chcą samodzielnie kontrolować zabezpieczenia znajdujące się w domu bądź firmie.