© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Solidny serwis GSM – jak go poznać?

serwis GSM
 |  Redakcja  |  Technologia

Sprawdzony serwis telefonów można rozpoznać przede wszystkim po uznaniu ze strony zadowolonych klientów. Szukając fachowców, którzy zajmą się naprawą naszego smartfona warto zwracać uwagę na punkty, które oferują nie tylko szeroki wachlarz usług, ale także mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

Nie wiesz gdzie oddać uszkodzony smartfon? Poszukujesz sprawdzonego punktu na wymianę baterii lub pękniętego wyświetlacza? Chcesz uzupełnić swoje urządzenie o przydatne akcesoria? Sprawdź ofertę serwisu GSM Senat Komórki.

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie

Serwis GSM Senat Komórki to doceniania marka, działająca na rynku od przeszło dwudziestu lat. Przez ten czas sieć rozrosła się i aktualnie obejmuje swoją działalnością Kraków (gdzie w największych centrach handlowych funkcjonują aż trzy salony), Katowice oraz Bielsko-Białą. Każdy punkt oferuje: 

  • wszechstronne serwisowanie smartfonów i telefonów komórkowych, 
  • wymianę baterii w smartfonach, 
  • wymianę zbitego szkła w smartfonie, 
  • nawę zalanego telefonu, 
  • zabezpieczenie telefonu przed upadkiem, 
  • bogaty wybór akcesoriów GSM (takich jak etui, pokrowce, szybki zabezpieczające czy elementy zamienne), 
  • doradztwo oraz profesjonalną diagnostykę Twoich urządzeń mobilnych, 
  • szeroką selekcję nowych smartfonów i telefonów komórkowych. 

Dobry GSM serwis można rozpoznać po wysokiej jakości świadczonych usług. Naprawiając uszkodzone urządzenie nie tylko przedłuża się jego żywotność, ale także można zaoszczędzić na częstej wymianie aparatu na nowy. 

Naprawa telefonu krok po kroku

Serwisanci w Senat Komórki zajmują się naprawą uszkodzonego urządzenia w kilku krokach. Przede wszystkim liczy się trafna diagnostyka i ocena rozległości uszkodzenia. Dzięki temu można precyzyjnie wyliczyć koszt wymaganej naprawy oraz dobrać elementy zamienne. Dzięki temu naprawa telefonu czy smartfona może być również wyceniona, dzięki czemu klient ma wgląd w to czy naprawa będzie się rzeczywiście opłacać. Indywidualne podejście do każdego przypadku umożliwia dopasowanie kolejnych działań do potrzeb klienta. Wszystkie niezbędne naprawy będą zrealizowane szybko, aby urządzenie mogło jak najszybciej wrócić w Twoje ręce. 

Profesjonalny serwis telefonu wymaga także wykorzystania oryginalnych części zamiennych, ponieważ to właśnie one gwarantują zachowanie jak najlepszej funkcjonalności urządzenia po powrocie z serwisu. Jest to szczególnie ważne w przypadku podzespołów takich jak baterie. Senat Komórki dystrybuuje oryginalne elementy zamienne pasujące do popularnych na rynku modeli smartfonów, dzięki czemu wymiana danego elementu nie będzie stanowić większego problemu.

Naprawy przeprowadzane samodzielnie, przez osoby bez doświadczenia, prowadzą do wygaśnięcia okresu gwarancyjnego urządzenia, a przeprowadzone niewłaściwie mogą skutkować jeszcze poważniejszą usterką. W razie uszkodzenia telefonu poszukuj więc pomocy u fachowców – serwisanci w punktach Senat Komórki służą swoim doświadczeniem, a naprawa przeprowadzona przy użyciu oryginalnych elementów zamiennych będzie skuteczna i umożliwi dalsze korzystanie z ulubionego urządzenia.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry