© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Technologia
  • Mini kamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku

Mini kamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku

kamery szpiegowskie
 |  Redakcja  |  Technologia

Mini kamery szpiegowskie to chyba najpopularniejszy gadżet z sensacyjnych filmów i literatury szpiegowskiej. Nie kojarzą się z przedmiotem, który może znaleźć zastosowanie w codziennym życiu człowieka, który nie jest superszpiegiem ani agentem CIA. Mini kamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku są w zasięgu każdego – nie kosztują majątku, ani nie trzeba specjalnych umiejętności, żeby się nimi posługiwać.

Nie służą też wyłącznie do operacji szpiegowskich. Mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie – pomagają dbać o bezpieczeństwo rodziny umożliwiając na przykład monitorowanie aktywności zarówno dzieci jak seniorów. Pomagają również w utrzymaniu porządku w firmie monitorując pracę i zachowanie pracowników, a także chroniąc firmę przed działaniami osób niepowołanych. Można też za ich pomocą zabezpieczyć mieszkanie, dom i jego najbliższe otoczenie podczas wyjazdów urlopowych.

Jak wyglądają kamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku?

Mini kamery szpiegowskie to urządzenia o bardzo małych rozmiarach, średnica ich obiektywu nie przekracza jednego centymetra. Specjalistyczny sklep alfatronik.com.pl oferuje kamery, które bez trudu można ukryć. Mogą byc zainstalowane w pomieszczeniach – na przykład w ścianach, meblach, kontaktach, sprzęcie biurowym, czy elementach dekoracji wnętrza. Mogą byc również mobilne – do ukrycia przy sobie  - w teczkach, okularach, breloczkach, guzikach czy biżuterii. Alfatronik.com.pl oferuje zarówno gotowe rozwiązania jak i dostosowane do potrzeb klienta. Profesjonalni doradcy pomogą wybrać model kamery, a także sposób jej kamuflażu. Kamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku oferowane przez alfatronik.com.pl sa z powodzeniem używane przez licencjonowanych detektywów i służby specjalne. Alfatronik.com.pl prowadzi również profesjonalne szkolenia na teamt zastosowania i wykrywania wszelkiego rodzaju kamer i podsłuchów.

Mini kamery szpiegowskie

Na jakiej zasadzie działają kamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku?

Mini kamery szpiegowskie rejestrują obraz, czasem również dźwięk. W celu oszczędzania energii często wyposażone są w czujnik ruchu, który uruchamia nagrywanie, gdy pojawi się jakakolwiek aktywność ruchowa w polu widzenia obiektywu. Mini kamery szpiegowskie mogą transmitować obraz na żywo, lub rejestrować go na standardowej karcie pamięci.

Poszczególne modele różnią się od siebie zasięgiem działania obiektywu, kątem obejmowanym przez obiektyw, czasem pracy, jakością obrazu, a także pojemnością nośnika. Minikamery szpiegowskie, które kupisz do własnego użytku to niewielki wydatek – prostsze i doskonale ukyte modele można nabyć w sklepie alfatronik.com.pl za kwotę od 300 złotych.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry