© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Technologia
  • Oprogramowanie NX CAD - skuteczne rozwiązanie softwarowe dla Twojej firmy

Oprogramowanie NX CAD - skuteczne rozwiązanie softwarowe dla Twojej firmy

Oprogramowanie NX CAD
 |  Redakcja  |  Technologia

Najnowsza wersja oprogramowania NX CAM zaprojektowana przez firmę Siemens Digital Industries Software to skuteczne, w pełni funkcjonalne narzędzie do zarządzania projektami oraz tworzenia nowych części w biurach projektowych firm związanych z branżą: Automotive, Aerospace, Aerospace czy Marine.

W czym pomoże oprogramowanie NX CAD?

Głównym zadaniem programu NX CAD jest opracowanie nowego produktu, na co składa się samo wykonanie konstrukcji 2D, ukazanie części w ruchu oraz wykonanie pełnej dokumentacji. Oprogramowanie pozwala na opracowanie elementów przeznaczonych do druku 3D oraz tworzenia nowoczesnych materiałów kompozytowych. Bez względu na to, z jakiego tworzywa wykonana jest konstrukcja - oprogramowanie NX CAD dużo szybciej i sprawniej przeprowadzi projektanta przez cały proces tworzenia nowych części.

Zalety oprogramowania NX CAD.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu programistycznemu program NX CAD daje możliwość dopasowania go pod potrzeby danego przedsiębiorstwa, parku maszynowego oraz specyfiki projektowanych części. Możliwość wykupienia licencji oraz dodania potrzebnych modułów sprawia, że koszt oprogramowania wynika z funkcji, które są używane. Elastyczność we wdrożeniu to szansa na zastąpienie innych programów typu CAD i oparcie całego procesu projektowego na jednym, spójnym systemie.

Jak najlepiej wdrożyć oprogramowanie NX CAD?

Aby szybko i skutecznie rozpocząć prace w nowym systemie software, niezbędna będzie pomoc programistów, którzy wezmą na siebie nie tylko sam proces wdrożenia, ale także szkolenie zespołu projektowego, wykonywanie aktualizacji oraz serwis. W Polsce taka pomoc to zasługa firmy CAMdivision, która jest jedynym obecnie PLATINUM Partner firmy Siemens Digital Industries Software na rynek wschodnioeuropejski. Programy typu CAD wdrażane przez CAMdivision są dostępne w języku polskim, posiadają przyjazny interfejs, oparty na licznych podpowiedziach, tak, aby jeszcze bardziej ułatwić nowym użytkownikom początki w projektowaniu w nowym systemie.

Jeśli chcesz poznać więcej funkcji oraz możliwości oprogramowania NX CAD/CAM Siemens Digital Industries Software zachęcamy do kontaktu z polskim dostawcą rozwiązań softwarowych CAMdivision.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry