Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Oferty sieci komórkowych oraz recenzja Samsunga Galaxy A21s.

porównywarka ofert GSM
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Jak znaleźć najtańszą ofertę abonamentową spośród wszystkich na rynku oraz krótka recenzja telefonu od Samsunga, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Sieć komórkowa

W uproszeniu gdy jesteśmy w strefie bazy, nadajnika telefonii komórkowej mamy zasięg, który umożliwia nam bezprzewodową łączność, albo z internetem albo z innym urządzeniem poprzez SMS-y lub połączenia, rozmowy telefoniczne.Dawniej tylko bogaci, biznesmeni mieli możliwość korzystania z sieci komórkowej, a obecnie jest ona szeroko dostępna dla wszystkich. Czyli rzecz ujmując sieć komórkowa to infrastruktura telekomunikacyjna. Gdy chcemy aby działała ona jak najlepiej musimy szukać usług takiego operatora, który posiada maszty, nadajniki w obrębie naszego miejsca zamieszkania. 

Powstanie sieci komórkowej

Pierwsza sieć komórkowa powstała w latach 60 ubiegłego wieku. Wówczas to wtedy na świat wyszedł pierwszy przenośny telefon, którego waga wynosiła 40 kilogramów i tak naprawdę przez jedną główną wadę czyli wagę nie można go było używać jako telefonu przenośnego tylko był on urządzeniem stacjonarnym. Sprzęt ten działał w technologii 1G. W tym samym czasie w USA firma motorola stworzyła pierwszą sieć komórkową. 

Porównywarka ofert GSM

Za jej pomocą możemy przygotować sobie przykładową ofertę sieci komórkowej. Wybrać ile smsów, MMS oraz GB internetu potrzebujemy, a porównywarka ofert GSM wybierze nam spośród wszystkich dostępnych ofert oferty, które nas interesują. Obecnie firmy telefoniczne posiadają ponad 400 ofert na kartę lub w abonamencie. 

Abonamenty w Polsce

Istnieje wiele ofert abonamentowych w Polsce i wiele osób gubi się nie wiedząc co wybrać z czego skorzystać? Aplikacja mobilna operatora jest miejscem, gdzie znajdziesz najtańszy abonament. Za pomocą aplikacji wybieramy określony pakiet za, który płacimy co miesiąc. Zaletą takich abonamentów jest to, że w porównaniu ze standardowymi operatorami gdzie umowę podpisujemy w salonie gdy mamy do czynienia gdzieś z pakietami zawierającymi internet bez limitu ma on większy limit szybkiej prędkości lub go w ogóle nie posiada jeśli ma on określony limit transferu, jednak internet na kartę z określoną ilością też nie posiada limitu szybkiego transferu, ale często pakiet zawierający internet kupiony w aplikacji jest tańszy.   

Recenzja Samsung A21s

Telefon ten zawiera cztery aparaty i nawet podobno lepszy i droższy s20 ma ich tylko trzy. Dużą zaletą jest też tutaj, że telefon ten posiada minijacka 3,5mm co nie we wszystkich modelach jest on spotykany. 

Wygląd

Samsung A21s jest sporych rozmiarów posiada wyświetlacz 6,5 calowy, a ramki wokół niego są wąskie. Telefon w lewym górnym roku posiada otwór na przednią kamerę co jeszcze jakiś czas temu było częściej spotykane w modelach flagowych. 

Podzespoły

  • Procesor - Samsung Exynos 850, ośmiordzeniowy 2,00 GHz
  • Ram - 3,4 lub 6GB
  • Pamięć telefonu - 32 lub 64GB
  • Karta SD - 512GB