© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Podstawowe wyposażenie detektywa bez tajemnic

akcesoria detektywa
 |  Redakcja  |  Technologia

Różnego rodzaju specjalistyczne urządzenia pomagające w pracy operacyjnej detektywa obecnie są ogólnodostępne. Nie trzeba być superszpiegiem, ani licencjonowanym detektywem aby zaopatrzyć się w wykorzystujące najnowsze zdobycze techniki urządzenia. Podstawowe akcesoria detektywa, które możesz kupić do własnego użytku nie wymagają również żadnych zezwoleń ani specjalnych formalności. Polskie prawo dopuszcza sprzedaż i posiadania tego typu urządzeń, natomiast należy szczególną uwagę zwrócić na to, czy można ich używać i w jakich przypadkach. Akcesoria detektywa nie są również bardzo kosztowną inwestycją. Ich ceny nie odbiegają od cen powszechnie stosowanej w domu czy w biurze elektroniki użytkowej. Tego typu akcesoria nie służą wyłącznie typowym zadaniom detektywa – można za ich pomocą zadbać o bezpieczeństwo najbliższych, domu, firmy czy samochodu.

Gdzie można zaopatrzyć się w akcesoria detektywa?

Na rynku można znaleźć wielu sprzedawców oferujących urządzenia tego typu. Polecają je również prywatne ogłoszenia lub zagraniczne platformy sprzedażowe. Warto jednak przed zakupem upewnić się, że są to akcesoria dobrej jakości, a także, że sprzedawca zapewnia możliwość reklamacji, gwarancję i serwis pogwarancyjny. Podstawowe akcesoria detektywa, które możesz kupić do własnego użytku oferuje sklep alfatronik.com.pl.  Firma ta samodzielnie projektuje i produkuje akcesoria detektywistyczne, zajmuje się również doradztwem i szkoleniami w tym zakresie. Współpracuje z najlepszymi agencjami detektywistycznymi w kraju i za granicą aby na bieżąco ulepszać oferowane wyposażenie. Prezentację firmy i proste przykłady zastosowania urządzeń można znaleźć na kanale You Tube i profilu Facebooka prowadzonym przez alfatronik.com.pl.

Jakie są podstawowe akcesoria detektywa, które możesz kupić do własnego użytku?

Najczęściej stosowanymi akcesoriami detektywistycznymi są różnego rodzaju podsłuchy. Odpowiedni zakamuflowane przypominają przedmioty codziennego użytku i dzięki temu bardzo łatwo można je zainstalować w pomieszczeniach. Ze względu na sposób działania można je podzielić na te, które umożliwiają prowadzenie podsłuchu na żywo (sygnał przekazywany jest drogą radiową lub przez telefon GSM) oraz zaopatrzone w moduł do nagrywania. Kolejnym popularnym urządzeniem są lokalizatory GPS, które pozwalają na bardzo dokładne określenie nie tylko lokalizacji, ale i prędkości przemieszczania się i innych danych. Równie często używane są ukryte kamery i aparaty fotograficzne. Ostatnią grupę akcesoriów detektywa, które możesz kupić do własnego użytku są urządzenia zagłuszające działanie podsłuchów, a także wykrywające ukryte podsłuchy.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry