© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Technologia
  • Laptop poleasingowy – czy to dobry wybór w porównaniu do sprzętu nowego?

Laptop poleasingowy – czy to dobry wybór w porównaniu do sprzętu nowego?

Laptop poleasingowy
 |  Redakcja  |  Technologia

Laptop to sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością. Wykorzystywane jest nie tylko w domu, ale także w pracy zawodowej.

Jest mobilny, można z łatwością zabrać go ze sobą w każde miejsce. Na rynku dostępne są laptopy pochodzące od bardzo różnych producentów. Cena niektórych z nich jest naprawdę bardzo wysoka. Osoby, które planują zakup laptopa wcale jednak nie muszą za niego płacić ogromnej sumy pieniędzy. Rozwiązaniem bardzo korzystnym jest zakup laptopa poleasingowego.

Jaki laptop nazywany jest poleasingowym?

Wiele osób z pewnością zna pojęcie leasing ze słyszenia. Większość osób jest przekonanych, że przedmiotem leasingu mogą być tylko samochody osobowe. Okazuje się jednak, że umowa leasingowa może dotyczyć także różnego rodzaju maszyn czy sprzętów. Przedmiotem leasingu może więc być również laptop.
Leasing to umowa cywilnoprawna, na podstawie której leasingodawca użycza leasingobiorcy danej rzeczy (w omawianym przez nas przypadku będzie to laptop) na ściśle określony czas w zamian za z góry określoną kwotę. Leasing jest alternatywą dla bankowego kredytu czy zakupów ratalnych. Po wygaśnięciu umowy leasingowej przedmiot leasingu wraca do leasingodawcy. Bardzo często firmy leasingowe odsprzedają je innym firmom. Laptop poleasingowy można znaleźć w ofercie sklepów specjalizujących się w sprzedaży sprzętu komputerwego.

Czy warto taki laptop kupić?

Firmy, które decydują się na wzięcie w leasing laptopów wybierają sprzęt zaliczany do tak zwanej klasy biznesowej. Laptopy z tej klasy wyróżniają się podzespołami bardzo dobrej jakości. Ich sercem są mocne procesory najnowszej generacji, których producentem jest jedna z uznanych firm. Często mają one także wzmocnioną obudowę. Wybierając laptop poleasingowy można mieć pewność, że będzie to sprzęt pracujący wydajnie i szybko. Wiele osób decyduje się na zakup poleasingowego laptopa z jeszcze jednego powodu: jego cena może być niższa nawet o jedną trzecią od ceny pierwotnej. Różnica jest ogromna. Na pewno poleasingowy laptop posłuży jeszcze bardzo długo. Laptopy poleasingowe ma w swojej ofercie między innymi sklep vedion.pl. Na poleasingowe laptopy sklep ten udziela gwarancji.

Na zakup poleasingowego laptopa naprawdę warto się zdecydować. Mocne podzespoły to gwarancja, że jeszcze przez kilka lat będzie można z niego korzystać bez najmniejszych problemów.

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry