Oferty internetu - na co zwracać uwagę podczas zakupu?

09 wrzesień 2020

Za sprawą szybkiego łącza realizowanie zadań związanych z życiem zawodowym bądź edukacją w domowym zaciszu stało się codziennością. Coraz więcej instytucji otwiera się na możliwość pracy zdalnej bądź zdalnej edukacji. Wiąże się z tym wiele korzyści, choćby oszczędność czasu oraz środków na dojazd do miejsca docelowego, także możliwość połączenia służbowych spraw z obowiązkami domowymi. Aby zapewnić sobie komfort pracy, warto wyposażyć się w internet o najwyższym standardzie, którego szybkość i niezawodność przyczynia się do efektywnego wykonywania zadań. Sprawdź, na jakie czynniki zwrócić uwagę podczas zakupu internetu do Twojego domu!

Niezawodny światłowód

Dla najlepszych efektów i nieprzerwanego dostępu do sieci należy postawić na nowoczesność. Połączenie oparte na kablach telefonicznych, łącze szerokopasowe, a także sieć 3G i 4G to rozwiązania nadal aktualne, ale nie najnowocześniejsze. Powoli ustępują miejsca innowacyjnemu światłowodowi. Jest to technologia oparta na w zasadzie dość prostej konstrukcji cienkiego szklanego włókna, w którym dane przekazywane są poprzez oddziaływanie wiązki światła o specyficznych parametrach. Takie rozwiązanie gwarantuje szybkość i niezawodność przesyłania informacji bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy, bez dodatkowych pośredników. Połączenie wykorzystywane jest już na całym świecie do komunikacji interkontynentalnej, a teraz jest dostępne także w Twoim domu! W ofercie UPC abonent ma do wyboru cztery rodzaje ofert, różniące się prędkością łącza, którą może dostosować do własnych potrzeb. Dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box z sieci bez problemu skorzysta kilka osób w tym samym czasie, bez wpływu na jego jakość i szybkość. Urządzenie dodatkowo minimalizuje wszelkie zakłócenia i zwiększa szybkość transferu danych dzięki dwóm częstotliwościom przesyłania. 

Studenckie warunki

Zazwyczaj operatorzy sieci przygotowują najkorzystniejsze oferty właśnie dla studentów. Jakie czynniki mają dla nich znaczenie? Przede wszystkim szybkość łącza, bezawaryjność, krótki okres zobowiązania oraz niski koszt utrzymania. Już teraz dzięki UPC te wszystkie warunki dostępne są zarówno dla studentów jak i dla każdego gospodarstwa domowego. Wybierając pakiet UPC, decydujesz się na 6-miesięczną umowę, która przechodzi później na czas nieokreślony. To Ty decydujesz kiedy chcesz zrezygnować z korzystania z usługi. Szybki światłowodowy przesył danych w tak zwanej ofercie internetu dla studenta zapewnia najwyższą jakość dźwięku i obrazu, co znacznie zwiększy komfort pracy czy też nauki. Światłowód dzięki swojej efektywnej konstrukcji jest niezawodny, odporny na awarie, a w przypadku jakichkolwiek problemów UPC udostępnia swoim klientom skuteczną pomoc za pośrednictwem centrum obsługi. Oferta jest w pełni elastyczna i skutecznie dostosowuje się do potrzeb użytkownika. To on sam wybiera prędkość łącza i wiążącą się z nim wysokość abonamentu, z której chce korzystać. Niezależnie jednak od opcji, którą wybierze, w każdej ofercie operator zapewnia atrakcyjny pakiet dodatkowych korzyści.

Atrakcyjne pakiety

Oferta UPC to nie tylko szybki i niezawodny internet, ale także pakiet atrakcyjnych korzyści. Użytkownicy razem z ofertą uzyskują dostęp do telewizji internetowej. Oglądanie ulubionych programów jest doskonałym sposobem na wykorzystanie przerwy podczas realizowania obowiązków służbowych lub naukowych. Co więcej, nowi użytkownicy otrzymują od UPC prezent w postaci pakietu HBO GO na okres jednego miesiąca, który przedłużyć można później za niewielką opłatą. Dostęp do premier filmowych i serialowych, nieustanna rozrywka i największe kinowe emocje są teraz na wyciągnięcie ręki. Operator przygotował także ofertę dla sportowych fanów. Pakiet Polsat Sport Premium GO oraz Eleven Sports GO to dostęp do niesamowitych przeżyć już za złotówkę miesięcznie przez dwa miesiące, który także można później wydłużyć. Liga Mistrzów UEFA w najwyższej jakości odtwarzania to nie lada gratka dla każdego kibica futbolowego. Nie czekaj i już dzisiaj wejdź na stronę UPC, aby zapoznać się z ofertą internetu światłowodowego na korzystnych, studenckich warunkach!

 

magazyn

Popularne

Wybrane

transport urządzeń

Profesjonalny transport urządzeń - jak wybrać firmę przewozową?

21 wrzesień 2020
traktorek ogrodowy

Czym kierować się przy wyborze traktorka ogrodowego?

17 wrzesień 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt