Trzy telefony na Galaxy Unpacked – poznaj nowości

13 sierpień 2020

Część nowości z Galaxy Unpacked znajduje się aktualnie w przedsprzedaży. Poznaj aż trzy nowe telefony Samsunga.

Odkryj Galaxy Note i Galaxy Z Fold 2

Na targach Galaxy Unpacked, które odbyły się na początku tego miesiąca, Samsung zaprezentował kolejne flagowe modele. Mowa tu o dwóch flagowcach z serii Galaxy Note i nowym składanym Z Fold 2.

Galaxy Note to seria, która od lat charakteryzuje się doskonałą wydajnością i bogatą funkcjonalnością – to propozycja dla prawdziwych profesjonalistów. Samsung dokłada wszelkich starań, by rysik S Pen pozwalał nam na odczuwanie przyjemności z wykonywania notatek i tworzenia treści. Dostępnych jest kilka aplikacji do edycji zdjęć i filmów kompatybilnych z S Penem, a w planach są gry, które mają wykorzystać jego możliwości. Nowe smartfony z linii Note są także dostępne w wariantach 5G.

Producent postawił na sprawdzone rozwiązania – ekrany i aparaty mają nie mieć sobie równych wśród urządzeń z Androidem. W przypadku Galaxy Z Fold 2 nie mamy jeszcze zbyt wielu informacji. Pewne jest jednak, że nowy składany smartfon ma w lepszy sposób obsługiwać aplikacje i zaoferować szersze wykorzystanie podwójnego ekranu. Znacząco poprawiona została także trwałość modelu, z którą pierwsza odsłona miała pewne problemy. 

Galaxy Note 20 Ultra został ponadto wyposażony w ekran 120 Hz – to kolejna nowość, jeśli chodzi o modele Samsunga. Jego mniejszy brat, Samsung Galaxy Note 20, oferuje wyświetlacz 60 Hz i nieco niższą rozdzielczość głównego aparatu. Wciąż jednak jest to świetna propozycja dla osób, które pragną topowej wydajności i świetnej jakości wykonania, jednak nie czują się komfortowo z większym ekranem. 

Ekosystem Galaxy

W trakcie targów zostały zaprezentowane także mechanizmy połączenia sprzętu koreańskiego producenta z usługami innych firm. Samsung pozwala nam na pełną integrację z Windowsem – to rewolucyjne rozwiązanie na rynku mobilnym. Z naszego smartfona będziemy mogli przesłać dane, z kolei komputer obsłuży aplikacje i pozwoli między innymi na dzwonienie i pisanie SMS-ów.

Na tym się nie kończy – Samsung aktywnie działa z partnerami, by doprowadzić do jeszcze lepszej integracji sprzętów. Nowy Galaxy Tab może być na przykład wykorzystywany w formie mobilnego monitora. To zmiany, które rozpalają wyobraźnię fanów technologii. Do funkcji nowych Galaxy Note została dodana obsługa Xbox Game Pass. Liczba tytułów, w które będziemy mogli zagrać na smartfonie, jest imponująca. Nowości z targów Galaxy Unpacked są już dostępne w przedsprzedaży na Allegro.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt