Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Technologiczne zegarki męskie

Zaawansowane technologicznie zegarki męskie
 |  Artykuł partnera  |  Technologia i IT

Nie da się ukryć, że wielu mężczyzn jest prawdziwymi fanami nowoczesnych technologii i chętnie otacza się nimi w życiu codziennym.

Dotyczy to nie tylko sprzętu audiowizualnego, motoryzacji czy smartfonów, ale również dodatków i gadżetów. Specjalnie z myślą o takich mężczyznach wielu producentów zegarków zadbało o to, by w ich ofercie pojawiły się technologicznie zaawansowane czasomierze, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego miłośnika technicznych nowinek. Poznajmy je lepiej. 

Zegarki marki Citizen - szeroki wybór modeli

Pierwszą marką, która oferuje swoim klientom niezawodne zegarki męskie, które wyróżniają się nowoczesną technologią jest marka Citizen. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim solarnym mechanizmem Eco-Drive, dzięki któremu posiadacz zegarka nie musi martwić się o wymianę baterii. Kolejną technologią zastosowaną w tych zegarkach jest Citizen Radio Controlled - autorski system synchronizacji radiowej zegarka z zegarem atomowym.

męskie zegarki citizen najnowsza technologia

Zaawansowana technologicznie seria marki Seiko

Seiko to marka zegarków, która dba o różnorodność. W jej ofercie znajdują się zegarki dla każdego, w tym również dla miłośników nowych technologii. Czasomierze takie możemy znaleźć w kolekcji Seiko Astron. To nowoczesne, zaawansowane technicznie zegarki, które wykorzystują technologię Seiko Astron GPS Solar. Modele te posiadają wbudowany moduł GPS. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku by zegarek połączył się z nadajnikami GPS i dostosował się do aktualnego czasu, który jest w danym miejscu, w którym się znajdujemy. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to seria zegarków, które nie wymagają wymiany baterii czy ładowania. Posiadają bowiem panel solarny, dzięki czemu ładują się energią światła słonecznego.

technologia w zegarkach męskich seiko astron

Zegarki Kornaby - co warto o nich wiedzieć?

Ostatnią marką, która oferuje zaawansowane technologicznie zegarki męskie jest Kornaby. To szwedzka marka, która już od wielu lat zaskakuje swoich klientów ciekawymi propozycjami. Ostatnio są nimi zegarki hybrydowe, czyli takie, które dzięki łączności Bluetooth mogą łączyć się z naszym smartfonem. Pozwala to na korzystanie z wielu przydatnych funkcjonalności takich jak zarządzanie z poziomu nadgarstka wszystkimi najważniejszymi informacjami i aplikacjami czy odbieranie powiadomień. Co ciekawe, mimo swojego zaawansowania technologicznego zegarki marki Kornaby zachowały klasyczną, elegancką stylistykę, dzięki czemu mogą być noszone do garniturów i służbowych stylizacji. Miłośnikom klasyki z pewnością przypadną do gustu stalowe bransolety oraz wykonane z włoskiej, garbowanej skóry paski.

Podsumowując, zegarek to nie tylko przydatny gadżet, który ma wskazywać nam godzinę. Coraz częściej są bardzo zaawansowane technicznie, dzięki czemu dają nam sporo możliwości. Jednocześnie prezentują się doskonale, co sprawia, że są świetnym dodatkiem, który może ożywić każdą stylizację.

Warto wspomnieć również o tym, że wybór technologicznych zegarków jest bardzo szeroki i różnorodny, dzięki czemu każdy mężczyzna może znaleźć modele, które pasować będą do jego stylu.