Czy warto kupić silikonowe etui do telefonu?

25 luty 2020

Zdarza nam się pewno dość często spotkać z powszechnie krążącą opinią, czy to w mediach społecznościowych, czy w wszelkich informacjach dotyczących telefonów i akcesoriów do niego, iż pokrowce silikonowe to rodzaj zabezpieczenia, który nie jest zbyt dobrą, stabilną i wystarczającą osłoną. Często słyszy się także, iż etui takie ulega przebarwieniom albo też odkształceniom. Czy zatem warto zwracać uwagę na ten rodzaj zabezpieczenia?

Odpowiedź na to pytanie będzie tyczyć się pokrowców silikonowych na telefony ale także i wielu innych.

Zakupy tylko w sprawdzonych punktach sprzedaży
Mianowicie szkopuł tkwi w tym, aby w czasie nabycia takiego pokrowca przyjrzeć się dokładniej firmie, która go wyprodukowała czy zwrócić uwagę na źródło pochodzenia oraz opinie sklepu w którym dokonujemy zakupu.

Takie czasy, iż rynek telefonii komórkowej owszem prężnie się rozwija i wybór jest ogromnie duży ale tym samym nie brakuje oszustów, którzy zarabiają dość duże pieniądze na wciskaniu bubli albo podróbek znanych i cenionych towarów.

Znany i polecany producent to zapewnienie świetnej jakości
Pokrowce silikonowe pochodzące od znanych, rekomendowanych i polecanych firm oraz sprzedawane w sprawdzonych sklepach internetowych czy stacjonarnych z cała pewnością będą zakupem udanym, a sam produkt świetnie sprawował będzie pieczę nad telefonem.

Silikon to niezwykła elastyczność i świetna amortyzacja
Pokrowce wykonane z silikonu odznaczają się niesamowitą miękkością i giętkością.
Przez co szybko powracają do stanu pierwotnego, co zapobiega a tym samym dementuje plotki o jakimkolwiek odkształceniu. Elastyczność jest nie bez znaczenia dla samego telefonu, chroni go przed zniszczeniem przejmując na siebie bezpośrednio całą siłę uderzenia, rzecz jasna zmniejsza to rozbicie czy roztrzaskanie smartfonu.

Niepozorny materiał w którym ukryto wiele zalet
Lekki a przy tym delikatny materiał, nie obciąża w żaden sposób telefonu, nie zmienia zbytnio jego rozmiarów co pozwala na zachowanie smukłych i zgrabnych kształtów.
Nie bez znaczenia jest również fakt, iż etui silikonowe posiadają też dość dużą odporność na działania chemiczne jak również termiczne, zatem nie straszne mu zmiany temperatur, na jakie jest narażony towarzysząc nam w sytuacjach codziennego życia. Samo czyszczenie pokrowca to rzecz niesamowicie łatwa, szybka, wręcz przyjemna. Wystarczy zanurzyć w letniej wodzie z domieszką mydła i plamy oraz zanieczyszczenia znikają. Oczywiście pamiętać należy o dokładnym osuszeniu pokrowca przed ponownym nałożeniem go na telefon.

Bogate wzornictwo i ciekawe elementy dekoracyjne silikonowych etui
Silikon to tworzywo, które można łatwo barwić na niemalże wszystkie dostępne kolory.
Efektem tego jest szeroki wybór kolorystyczny dostępnych na rynku Back Casów.
Dodatkowo piękne zdobienia w formie koronek, brylantów czy diamencików to cechy,
które nadają każdemu telefonowi niepowtarzalnego designu.

Podsumowując zatem, etui silikonowe to dobre i niezwykle wygodne zabezpieczenie telefonu,
które chroni go przed zarysowaniem, zabrudzeniem czy potłuczeniem.

Ważną rzeczą o której należałoby tutaj wspomnieć…
konieczność zakupienia szkła hartowanego bądź foli hydrożelowej na wyświetlacz.
Mając taki komplet na swoim smartfonie posiadamy pewność, iż zrobiliśmy wszystko co zagwarantuje zabezpieczenie idealne dla naszego urządzenia. 

etui electro z ramka niebieskie

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt