Nowoczesne formy reklamy, w które warto zainwestować

01 wrzesień 2019

Ciągła metamorfoza sieciowa jest istotną cechą w dzisiejszej dobie Internetu, gdzie jedna sekunda decyduje o tym, czy ktoś zostanie z daną informacją na dłużej. Jeśli posiadasz firmę, która dopiero zaczyna swoją działalność lub istniejesz już długo na rynku – warto być na bieżąco z formą reklamy i odpowiednio dobrać sposoby jej docierania do klientów.

Mobilny przekaz

Telefony komórkowe już dawno stały się małymi komputerami mieszczącymi się w kieszeni. Warto, więc pamiętać o dostosowaniu stron WWW jak i treści przesyłanych przez nas do pionowej orientacji. Tak jak na push-ad.com, kompatybilna grafika z różnymi formatami jak i jej czytelność jest bardzo istotnym elementem. Przy wygodnym i intuicyjnym poruszaniu się po danych, nasz klient nie zniechęci się do analizy, czy zakupu na stronie. Dodatkową funkcją dedykowaną smartfonom są aplikacje, które mogą zwiększyć bazę klientów, czy ich zainteresowanie

Wideo i treści spersonalizowane

Pomimo, że reklamy wideo są jeszcze małym odłamem reklamowym w Internecie – odnotowuje się ich duży przyrost popularności. Tendencyjny wzrost czasu spędzonego na oglądaniu wideo online mówi o coraz większym dostosowywaniu się nas, jako widzów do ruchomego przekazu w Internecie. W jednym wideo możliwości umieszczenia i reklamowania naszego produktu ogranicza jedynie wyobraźnia. Influencer marketing, buzz marketing, content marketing oraz wiele innych opcji na reklamowanie się zawarte w jednym obrazie. Portale dostosowują się do tych formatów plików, co wskazuje na dobre rokowania dla tego multimedium.

Optymalizacja i bezpośredni kontakt 

Długo istniejące koncepty reklamowania i pozycjonowania stron, czy informacji przeszły transformację. Po wielu latach korzystania z danych wyszukiwania lub słów–kluczy, wiemy jak z nich korzystać. Pozwala nam to na sprawne dostosowanie interfejsów i zarządzanie doświadczeniem użytkownika. W nieodłącznej parze z tymi zabiegami jest reklama Push. Wysyłane poprzez zewnętrzne serwery dają nam ścisły kontakt z klientem.