© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Technologia
  • Niech muzyka wypełni całe wnętrze, czyli o bezprzewodowych systemach audio

Niech muzyka wypełni całe wnętrze, czyli o bezprzewodowych systemach audio

 |  Redakcja  |  Technologia

Lubisz zaczynać dzień z muzyką w głośnikach? A może towarzyszy Ci ona w drodze do pracy i kiedy wracasz do domu? Po ciężkim i męczącym dniu najlepiej relaksujesz się przy dźwiękach ulubionej płyty? Doskonale Cię rozumiemy! Właśnie dla takich osób jak Ty, które kochają muzykę stworzone zostały bezprzewodowe systemy audio, by maksymalnie wygodnie móc korzystać ze sprzętu, który dostarcza Ci takiej radości każdego dnia. Na czym to polega?

Muzyka w całym domu, czyli tryb multi-room
Lubisz, kiedy delikatne tony dobrej muzyki otulają wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Z trybem synchronizacji multi-room będzie to możliwe w wymiarze, o którym pewnie do tej pory nie słyszałeś. Dzięki niemu ten sam utwór może lecieć w każdym pokoju, bez konieczności ustawiania w salonie największej możliwej głośności Twojego sprzętu. Jeśli jednak chcesz, by w każdym pomieszczeniu panował inny klimat i wszędzie leciała inna muzyka, nie ma z tym najmniejszego problemu. Dzięki trybowi multi-room każdy pokój może wypełniać inna ścieżka dźwiękowa w tym samym czasie.

Autoodtwarzanie – muzyka na zawołanie
Zastanawiasz się pewnie jak to działa? To dziecinnie proste. Wystarczy, ze wejdziesz do domu, a Twój bezprzewodowy system audio automatycznie zsynchronizuje się z urządzeniem, z którego aktualnie korzystasz. Bez konieczności zatrzymywania ulubionego utworu możesz więc słuchać go tuż po przekroczeniu progu domu w normalnych głośnikach. Wystarczy, że dotkniesz urządzenie kompatybilne z nfc do głośników bezprzewodowego sytemu audio i tym samym dodasz je do sieci. To stabilne połączenie bez ryzyka zakłóceń.

Aplikacja jak pilot
Lg Music Flow Player to aplikacja, dostępna w systemie Android, która jest czymś znacznie więcej niż tylko pilotem do przełączania muzyki. Przede wszystkim umożliwia Ci odtwarzanie muzyki z wielu urządzeń czy serwisów takich jak deezer czy tunein. Co więcej, dzięki strumieniowemu przesyłaniu muzyki możesz korzystać także ze spotify czy amazon cloud player prosto z Twojego bezprzewodowego systemu audio od LG! Taka technologia z całą pewnością ułatwi i umili Ci każdy dzień.

Funkcja Google Cast™
Ten nowoczesny system od LG umożliwia Ci także odtwarzanie muzyki z aplikacji audio, takich jak Pandora, Google Play Music™ czy NPR One, które do tej pory używałeś wyłącznie na urządzeniach osobistych. Co więcej, możesz przesyłać swoje ulubione kawałki ze smartfonów lub tabletów, Iphone’ów, Ipadów, a także komputerów Mac, laptopów z systemem Windows lub komputerów Chromebook. To wygoda, z którą trudno będzie Ci się rozstać, gdy choć raz jej posmakujesz!

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry