© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


KONFERENCJA „FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI IT”

 |  Artykuł partnera  |  Technologia

Technopark Pomerania oraz GOS Polska zapraszają do udziału w konferencji „FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI IT”, która odbędzie się 8 lutego 2013 w Technoparku Pomerania w ramach kampanii „ICT Lab-Market – od wynalazku do produktu”. Spotkanie skierowane jest do pomysłodawców z województwa zachodniopomorskiego: przedsiębiorstw IT zainteresowanych poszukiwaniem kapitału na rozwój firmy oraz naukowców IT zainteresowanych pozyskaniem środków na komercjalizację technologii, a także na zakładanie spółek spin off/spin out.

Uczestnicy spotkania uzyskają informacje na temat możliwości wsparcia przedsiębiorczości dzięki inicjatywie JEREMIE, funduszom pożyczkowym i poręczeniowym. Poznają również instrumenty finansowania działalności innowacyjnej oferowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, takie jak mikrofundusz pożyczkowy KLON, kapitał zalążkowy Pomeranus Seed oraz Sieć Aniołów Biznesu Amber. Ponadto przedstawiona zostanie metoda na skuteczne pozyskanie kapitału od inwestorów indywidualnych.

W drugiej części konferencji, podczas dyskusji z przedstawicielami pośredników finansowych oraz funduszy, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wyjaśnienia swoich wątpliwości i uzyskania odpowiedzi na pytania.

Zgłoszenia można wysyłać mailem do 6 lutego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział jest bezpłatny.

Konferencja odbywa się w ramach projektu ICT Lab-Market – od wynalazku do produktu realizowanego w partnerstwie przez GOS Polska i Technopark Pomerania.

Konferencja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Miejsce: Technopark Pomerania, ul. Niemierzyńska 17a w Szczecinie, sala konferencyjna 301
Data: 8 lutego 2013, godz. 9.00-13.00

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry