Internet dla biznesu

17 styczeń 2013

Łącze o przepustowości 10Gb/s, topologia MESH, własne rozwiązania teleinformatyczne. Operator SEEV – odrębny unit biznesowy Internet Union S.A. - zmienia wizerunek i wprowadza zupełnie nową ofertę usług. Nowa strona internetowa i logotyp to najbardziej widoczne zmiany w SEEV, ale nie jedyne. Marka silnie stawia na segmentację usług mających odpowiadać realnym potrzebom klientów, co podkreśla zarówno w identyfikacji wizualnej, jak i w ofercie.

Telekomunikacja dla biznesu
SEEV jest dostawcą internetu oraz zintegrowanych rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm. Wszystkie usługi realizuje w oparciu o własne rozwiązania technologiczne i teleinformatyczne. W ofercie klienci mają do wyboru usługi internetowe dla małych, średnich i dużych firm, sektora publicznego oraz dla operatorów.
- Każde z zaproponowanych rozwiązań ma zapewnić bezproblemową pracę w firmie i odpowiadać na potrzeby konkretnego biznesu – mówi Bogusz Kręciproch- Radomański, sales director SEEV. Wychodzimy z założenia, że dobór optymalnej technologii w każdym przedsiębiorstwie jest możliwy wyłącznie na podstawie gruntownej analizy skali działania, wielkości firmy i przy uwzględnieniu sektora w którym działa. Dzięki temu nasi klienci korzystają z najlepszych możliwych rozwiązań.

Technologia w praktyce
SEEV wykorzystuje dwie różne technologie transmisji danych: internet światłowodowy oraz radiolinię. Sieć światłowodowa umożliwia dostarczenie przepustowości rzędu 10Gb/s z możliwością nieograniczonej rozbudowy. Dzięki zastosowaniu symetrycznego połączenia na stałym poziome prędkość wysyłania i pobierania danych jest taka sama. Dodatkowo topologia MESH łącząca punkty dostępowe z kilkoma niezależnymi węzłami sprawia, że firma podłączona jest do wielu źródeł wymiany danych - w razie awarii sieć automatycznie przekierowuje trasę połączenia – To bezpieczne i niezawodne łącze – dodaje Bogusz Kręciproch- Radomański. Zastosowanie systemu zwielokrotnienia i redundancji, poprawiają parametry transferu danych i są w stanie przejąć pracę całej sieci bez zauważalnej zmiany wydajności. Do tego nasza sieć jest stale monitorowana. W przypadku poważnej awarii, firma ma natychmiastowy dostęp do łącza zapasowego - radiolinii. To również rozwiązanie dla klientów oczekujących niezawodności i dużych przepływności w warunkach trudnodostępnych.
Nową identyfikację wizualną i tekstową przygotowała dla SEEV firma Wills Integrated. Odpowiadała ona również za projekt i wykonanie strony internetowej http://www.seev.pl oraz opracowanie strategii komunikacji marki na rynku.

magazyn

Popularne

Wybrane

transport urządzeń

Profesjonalny transport urządzeń - jak wybrać firmę przewozową?

21 wrzesień 2020
traktorek ogrodowy

Czym kierować się przy wyborze traktorka ogrodowego?

17 wrzesień 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt