Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Krówki z cytatami – doskonały prezent na wesoło!

Krówki z cytatami
 |  Artykuł partnera  |  Reklama i marketing

Słodkie ciągnące się lub subtelnie kruche krówki wabią niepowtarzalnym słodkim smakiem. Znajdują się w sferze dziecięcych pragnień, a dorośli wspominają je z dzieciństwa z sentymentem. Dzisiaj krówki można kupić w wielu atrakcyjnych wariantach smakowych. Podarowane w prezencie z nietuzinkową grafiką lub napisem na papierku smakują jeszcze wyborniej.

Krówka - jeden cukierek a mnóstwo emocji

Widomo, że łakocie łagodzą obyczaje, podobnie jak topiąca serca muzyka. Krówki to wyjątkowe słodycze, które różnią się od innych cukierków niepowtarzalnym smakiem i konsystencją. Mogą się przyjemnie ciągnąć lub rozpadać się w ustach na mniejsze, kruche kawałki. W każdym przypadku przyjemność smakowania jest ogromna. Krówki dostępne są w różnych warrantach smakowych i kolorowych opakowaniach. Sprzedawane na wagę lub w eleganckich pudełeczkach przyciągają spojrzenia młodszych i starszych. Obiecują słodką ucztę i rozpieszczają kubki smakowe, szczególnie wtedy, gdy dzieli się tę przyjemność z innymi. Jeśli smak krówek jest Ci bliski i chcesz osłodzić sobie jesienne dni, po prostu zjedz krówkę i daj ją komuś w prezencie.

(Prze)słodki prezent z charakterem

Prezent, który zapisuje głęboko w pamięci i budzi pozytywne emocje, nie musi kosztować fortuny. Jeśli nie chcesz kupować po raz kolejny kompletu skarpetek, książek czy kubeczków, postaw na krówki. To świetny pomysł, który nie uszczupli zanadto portfela, a przyniesie mnóstwo frajdy obydwu stronom. Kup kilka lub kilkanaście cukierków i zamów atrakcyjny napis na zawijce. Może to być czyjejś imię i nazwisko, ważna data lub krótkie życzenia. Umieszczenie wesołego cytatu dodatkowo osłodzi dzień osobie, której podarujesz cukierki. Dołączenie ciekawej, przykuwającej uwagę grafiki to również ciekawe rozwiązanie. Jeszcze tylko eleganckie opakowanie z celofanu z kokardą lub karteczką. Alternatywnym sposobem jest drewniane lub papierowe, ozdobne pudełeczko, w którym krówki będą świetnie się prezentować.

Niezastąpiona na różne okazje 

Krówki personalizowane możesz podarować na rocznicę ślubu, chrzest dziecka lub urodziny. Taki prezent na pewno będzie się wyróżniał wśród innych podarków. Docenią Cię jako kogoś wesołego i kreatywnego, kto ma nieszablonowe pomysły. Oczywiście krówki z ozdobną zawijką mogą być także słodkim dodatkiem do głównego prezentu. Torebeczka ze smacznymi łakociami obudzi w osobie obdarowanej wspomnienia z dzieciństwa. Osłodzi wyjątkowe chwile, które będą długo przechowywane w pamięci. Ciekawie i barwnie zadrukowany papierek od krówki będzie je stale przypominał. Dlatego wybierz taki projekt, który będzie w 100% dopasowany do konkretnej osoby i sytuacji. Zawijka może być  zadrukowana z dwóch stron. Ta zewnętrzna przyciąga spojrzenia, a wewnątrz umieszczony jest przekaz tylko dla właściciela cukierka. 

Słodka i skuteczna promocja Twojej marki

Słodkie krówki na zamówienie to także świetna promocja działalności gospodarczej. Estetycznie opakowane cukierki z logo firmy mogą stać się bardzo pomocnym elementem marketingowym. Potencjalny klient lubi dostawać gratisy, a tym bardziej, gdy są to pyszne łakocie. Dlatego personalizowane słodycze pojawiają się często na eventach firmowych i targach. To także atrakcyjny element reklamowy rozdawany jako dodatek do zamówień. Również pracownicy dostają upominki od szefa w postaci personalizowanych słodyczy. Nienachalna, subtelna  reklama może o wiele więcej zdziałać niż ogromne bannery reklamowe. Warto się na nią zdecydować.

Słodkości z Twoje Krówki - naprawdę się opłaca!

Jeśli zastanawiasz się nad personalizowanym prezentem w formie słodkiego cukierka, prześlij swój projekt do Twojej Krówki. To prężnie działająca firma z mnóstwem nietuzinkowych pomysłów na personalizowane słodkie prezenty. Na stronie internetowej sklepu znajdziesz wiele ciekawych realizacji, które z pewnością podbiją serca bliskich Ci osób. Staną się też skuteczną reklamą Twojej marki. Dlaczego warto właśnie tutaj zrealizować swój projekt?

  • produkcja na bazie tradycyjnej receptury
  • prosty skład, naturalne składniki (np. mleko, masło)
  • krówki są zawsze świeże, bo powstają w dniu zamówienia
  • produkty tylko klasy premium
  • niezapominany prezent dla klientów biznesowych
  • ciekawe realizacje na stronie sklepu

Wybierz już dziś kolor zawijki krówki  i słowa, które na niej umieścisz. Personalizowany, słodki  prezent sprawia dużo radości, bo dany jest zawsze od serca. Kolorowe papierowe opakowania krówek prezentują się świetnie w szklanej cukiernicy lub na drewnianej tacy. Idealnie będą komponować się również ze świąteczną choinką. Dzięki takiemu podarkowi każdy nawet szary jesienny dzień nabierze rumieńców i wiosennego koloru.