Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Polski producent smarów - z nami zrobisz więcej

smar
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Nie ulega wątpliwości, że przemysł jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki. W tej branży wiele rzeczy jest ważnych dla prawidłowego funkcjonowania, ale tym, co stanowi największy priorytet jest smarowanie. Tarcie powstające podczas obróbki metali generuje wysokie temperatury i może powodować zatarcie się metalowych elementów maszyn. Aby temu zapobiegać, stosuje się różnego rodzaju smary przemysłowe dla tworzyw sztucznych i stopów metali. Odpowiednio dobrane środki smarne zapewniają najlepszą możliwą ochronę maszynom, czyniąc ich pracę bardziej wydajną, cichszą i bezawaryjną. Jeżeli i tobie potrzebne są smary i oleje przeznaczone do pracy w różnych warunkach, z pewnością znajdziesz je w naszej ofercie.

Sprawdź nasze smary do tworzyw sztucznych

Wbrew pozorom elementy wykonane z tworzyw sztucznych również mogą wymagać smarowania. Przeznaczone do tego środki mają jednak zupełnie inną konsystencję i skład niż te do elementów metalowych. Jeżeli nie wiesz, jaki produkt będzie najlepszy do rolek i przekładni z tworzyw sztucznych, producent smarów na pewno ci pomoże. Nasza bogata oferta olejów i smarów obejmuje kilkaset różnych produktów o różnorodnych zastosowaniach, właściwościach, przeznaczeniu i opakowaniach. Produkowane z najwyższej jakości składników i wg nowoczesnych technologii, zapewniają wysoką i bardzo skuteczną ochronę przed tarciem. Jednocześnie spełniają bardzo rygorystyczne wymagania i normy bezpieczeństwa, będąc w pełni zgodnymi z kartami charakterystyk różnych maszyn i sprzętów.

Smary przemysłowe do obróbki metali

W przemyśle liczy się nie tylko jakość i dokładność, ale również wydajność pracy. Tę ostatnią można uzyskać, jeśli zapewnimy swoim sprzętom bezawaryjność. W tym z kolei pomóc mogą różne pasty, smary, oleje i środki smarne, przeznaczone do stosowania w maszynach do obróbki metali. Są to zatem urządzenia cnc, tokarki, szlifierki, piły i wiele innych. Wszystkie nasze produkty sprzedawane są w Polsce, krajach UE, a także w pozostałych częściach świata, w tym również w Azji Środkowej i Ameryce Południowej. Klienci naszej firmy zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz pełne zaangażowanie doradców w rozwiązywanie Państwa problemów. Nowoczesne laboratorium naszej firmy nieustannie pracuje nad tworzeniem nowych produktów oraz doskonaleniem tych, które już istnieją. Korzystanie z oferowanych przez nas smarów daje pewność, że Wasze urządzenia będą pracować długo i bezawaryjnie, nawet w najtrudniejszych warunkach.