© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowoczesna armatura gastronomiczna

ścienna bateria ze spryskiwaczem
 |  Artykuł partnera  |  Przemysł

Technologia rozwija się na każdej płaszczyźnie. Również w branży przemysłowej oraz gastronomicznej poszukuje się nowych rozwiązań i projektuje się coraz lepszy sprzęt. Dąży się bowiem do tego, żeby wszystko było efektywniejsze oraz funkcjonalniejsze, pozwalające wykonywać szybciej i dokładniej zadania w pracy.

Baterie ze spryskiwaczem

Automatyczna bateria ze spryskiwaczem to przykład nowoczesnego urządzenia wykorzystywanego w wielu branżach. Strumień wody uruchamiany jest poprzez pociągnięcie w dół spryskiwacza. Takie rozwiązanie przyśpiesza wykonywanie wielu czynności. Jest to również bardzo wygodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym użytkownikom.

Ulepszone mocowanie

Produkty ulepsza się również na innych płaszczyznach, dążąc do ich doskonałości. W nowych bateriach ze spryskiwaczem wykorzystuje się również specjalną technikę mocowania kolumny z korpusem baterii. Takie rozwiązanie przekłada się na dużo lepszą szczelność.

Łatwiejsze manewrowanie

Stosuje się również przegub kulowy, który pozwala manewrować wężem w 3 płaszczyznach. Zmniejsza to znacząco ryzyko uszkodzenia węża, a jednocześnie podnosi wygodę i komfort użytkowania.

Bezproblemowy montaż

Montaż ścienny baterii ze spryskiwaczem pozwala dodatkowo zaoszczędzić wiele przestrzeni użytkowej w okolicach zlewu. Ukrycie mocowania jest również bardzo proste, ponieważ pozwalają na to maskownice oraz rozety maskujące. W przypadku braku w danym miejscu przyłączy, istnieje możliwość zastosowania panelu przyłącza ściennego.

Armatura gastronomiczna

Nowoczesna armatura gastronomiczna to nie tylko baterie ze spryskiwaczem, ale również zwykłe baterie oraz krany. Wśród nich również znajdziemy innowacyjne rozwiązania. Aktualnie bardzo popularne są krany elektryczne, które uruchamiane są dzięki fotokomórce. Znajdują zastosowanie w łazienkach różnych obiektów handlowo-usługowych, zakładach pracy oraz wielu innych miejscach.

Bogatą ofertę armatury gastronomicznej oraz innych urządzeń i elementów wspomagających pracę każdej gastronomii można znaleźć na stronie AiFO.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry